АНАЛІЗ ГРУНТА

Агрохімічний аналіз ґрунту — це захід, який проводиться для визначення ступеня забезпеченості ґрунту основними елементами живлення ,кислотності та вмісту солей. Метою  аналізу ґрунту є розкриття потенціалу, властивостей та можливостей ґрунту, раціональне внесення добрив і проведення хімічної меліорації. Цей захист є невід’ємною частиною процесу с/г виробництва. Без інформації про потреби рослин в елементах живлення, неможливо отримувати стабільно високі врожаї. Особливо, це актуально в останні роки, коли різко зросли ціни на мінеральні добрива.
         Аналіз ґрунту включає в себе такі важливі показники як агрохімічний аналіз, вологість, ємність вбирання (катіонний склад), фітопатологічна експертиза. Саме ці показники є запорукою високого врожаю.950.00 грн.
Розрахунок оптимальних норм добрив на заплановану врожайність - заощаджує кошти, підвищує ефективність добрив та зберігає ґрунтову родючість. Які показники визначаємо? гумус; лужногідролізований азот; амонійний азот (N-NH4); нітратний азот (N-NH3); мінеральний азот; рухомий фос..
Розрахунок оптимальних норм добрив на заплановану врожайність - ...
480.00 грн.
Оцінка рівня вмісту вологи в метровому шарі ґрунту допоможе розрахувати оптимальну норму висіву. Показники: вологість в метровому шарі ґрунту; вологість в орному шарі ґрунту.  Нормативна документація:·         ГОСТ 28268-89 «Методы ..
Оцінка рівня вмісту вологи в метровому шарі ґрунту допоможе розр...
400.00 грн.
Визначення катіонного складу ґрунту – одна з найважливіших його властивостей, яка в основному визначає родючість, дозволяє підібрати необхідні меліоранти, види добрив. Які показники визначаємо?1)        Визначення кількості увібраних катіонів Na, Ca, Mg;..
Визначення катіонного складу ґрунту – одна з найважливіших його ...
250.00 грн.
Оцінка вмісту важливих мікроелементів в ґрунті – дозволяє підібрати необхідні мікродобрива, підвищує ефективність макродобрив та покращує якість урожаю. Ми пропонуємо:Коли проводити аналіз?Перед внесенням добрив, при плануванні позакореневих підживлень.Скільки чекати на результат?до 10-1..
Оцінка вмісту важливих мікроелементів в ґрунті – дозволяє підібр...
600.00 грн.
Збережіть майбутні посіви  від збудників хвороб завдяки вчасному виявленню зараженості ґрунту.Надаємо дані за такими показниками:діагностика ґрунту на зараженість грибковими захворюваннями;визначення виду патогенної мікрофлори.Коли проводити аналіз? За 1,5-2 місяці..
Збережіть майбутні посіви  від збудникі...
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)