Допоміжні препарати

Антипіноутворювані  агенти (антипіноутворювачі або піногасники [1]) - хімічні речовини, що використовуються в технологічному процесі для запобігання або зниження утворення піни речовинами, схильними до піноутворення.

Жорстка вода, що застосовується для обприскування, містить нерозчинні солі, іони заліза, кальцію і магнію, які приєднуються до активної речовини пестициду створюючи нерозчинні складні хімічні сполуки. Діюча речовина пестициду стає нерозчинною і не може ефективно впливати на об'єкт (бур'ян, шкідники і т.д.)

Очищувачі систем обприскування від залишків пестицидів та агрохімікатів166.00 грн.
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містить нерозчинні солі, іони заліза, кальцію і магнію, які приєднуються до активної речовини пестициду створюючи нерозчинні складні хімічні сполуки. Діюча речовина пестициду стає нерозчинною і не може ефективно впливати на об'єкт (бур'..
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містит...
322.00 грн.
Олл БрайтЗалишки пестицидів не видаляються водою та звичайними миючими засобами навіть при регулярному промиванні обприскувачів. Забруднення обприскувачів і їх неефективне очищення гарантовано призводить до:Пошкодження рослин, які чутливі до залишкових пестицидів та втрати врожаю.Забивання філь..
Олл БрайтЗалишки пестицидів не видаляються водою та звичайними ми...
693.00 грн.
ПіностопПіногасник ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант органосиліконової групи для боротьби з надмірним піноутворенням при приготування робочого розчину у пестицидах, добривах та ін.Застосування піногасника ПіноСтоп дозволяє прискорити процес підготовки обприскувача до..
ПіностопПіногасник ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант...
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)