Родентициди

Родентициди - різновид пестицидів, хімічні речовини для знищення шкідливих теплокровних тварин, перш за все гризунів (ховрахів, полівок, мишей, щурів).640.84 грн.
 Родентицид Ізоцін опис: Ізоцін -даний родентицид використовують при боротьбі з щурами і мишами. У складі препарату є активна речовина - ізопропілфенацін. Препарат представлений у формі масляного концентрату. Використовується для захисту засівів озимих зернових, ріпаку та інших зимуючи..
 Родентицид Ізоцін опис: Ізоцін -даний родентицид використо...
220.00 грн.
Препаративна форма: рідина гелеобразной форми, з відтінками синього або червоного кольоруУпаковка: каністри об'ємом 10 літрів.Умови зберігання: температура для тривалого зберігання від +4 до + 12 ° С в захищеному від світла місці. температура длякороткострокового зберігання (до 72 годин) від +1..
Препаративна форма: рідина гелеобразной форми, з відтінками синьо...
573.00 грн.
Рідкий концентрат для приготування отруйних принад для знищення шкідливих мишоподібних гризунів у закритих приміщеннях різного призначення, на присадибних ділянках та  сільськогосподарських угіддях.Переваги препарату:• найефективніша альтернатива фосфіду цинку;• надзвичайно простий спосіб ..
Рідкий концентрат для приготування отруйних принад для знищення ш...
504.00 грн.
Призначення: Суміш для подальшого приготування родентицидний приманок з метою боротьби з пацюками і мишами.Діюча речовина: бромадіолон 0,25%.Розфасовка: 1 лСпосіб дії:Ветобром є повільно діюча отрута - антикоагулянт 2-го покоління. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює згорта..
Призначення: Суміш для подальшого приготування родентицидний прим...
605.00 грн.
Засіб від щурів і мишей ЛускунчикГотова до застосування приманка яку використовують для знищення щурів і мишей в побуті, зерносховищах, коморах. Завдяки кращій рецептурі приманки гарантує 100% -е знищення гризунів так як до складу приманки входить сирний і олійно-арахісовий привабливими, феромо..
Засіб від щурів і мишей ЛускунчикГотова до застосування приманка ...
396.00 грн.
Засіб від щурів і мишей ЛускунчикТестоподобной готова до застосування приманка яку використовують для знищення щурів і мишей в побуті, зерносховищах, коморах. Завдяки кращій рецептурі приманки гарантує 100% -е знищення гризунів так як до складу приманки входить сирний і олійно-арахісовий приваб..
Засіб від щурів і мишей ЛускунчикТестоподобной готова до застосув...
173.00 грн.
Призначення: знищення гризунів.Діюча речовина: дифенацином 0,5%Розфасовка: 5 кг, 10 кгСпосіб дії: ратіндан є повільно діюча отрута-антикоагулянт 2-го покоління. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин,..
Призначення: знищення гризунів.Діюча речовина: дифенацином 0,5%Ро...
234.00 грн.
Призначення: знищення гризунів.Діюча речовина: дифенацином 0,5%.Розфасовка: 1-5 лСпосіб дії: дифенацином - отрута антикоагулянтної дії. При попаданні в організм тварини цей препарат уповільнює згортання крові, а також підвищує проникність периферійних кровоносних судин, як наслідок, призводить ..
Призначення: знищення гризунів.Діюча речовина: дифенацином 0,5%.Р...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)