Протруйники

Протруйники - отрутохімікати (фунгіциди, бактерициди, інсектициди), що застосовуються для обробки насіння з метою запобігання їх від поразки грибами, бактеріями і від пошкоджень шкідниками, що живуть в грунті.500.00 грн.
ІМІДОР ПРО®, КС200 г/л імідаклоприду Зважений вибір!Інсектицидний протруйник системної та контактної дії для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників.Не токсичний для рослинЕфективний контроль комплексу шкідників в ґрунті та  сходівВ..
ІМІДОР ПРО®, КС200 г/л імідаклоприду Зважений вибір!Інсектиц...
603.00 грн.
АРМАДА ТС Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії для захисту картоплі від комплексу шкідників і хвороб у період вегетації. Діюча речовина: імідаклоприд , 140 г/л пенцикурон , 150 г/л Препаративна форма: текучий концентрат для обробки насіння Тара: банка 1 ..
АРМАДА ТС Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контакт...
933.00 грн.
БЕНЕФІС®, МЕ50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регуляториЗдоровий старт - максимальний результат! Інноваційний трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно-ростстимулюючий протруйник. Має високу біологічну ефективність до снігової ..
БЕНЕФІС®, МЕ50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебукон...
903.00 грн.
КАНОНІР УЛЬТРА ТК Високоефективний інсектицидний протруйник для захисту основних польових культур від ґрунтових шкідників і шкідників сходів.Діюча речовина: імідаклоприд , 600 г/л Препаративна форма: текучий концентрат для обробки насіння Тара: каністра 5 лПереваги застосування● ..
КАНОНІР УЛЬТРА ТК Високоефективний інсектицидний протруйник ...
411.00 грн.
ЛАРІМАР ТС Високоефективний двокомпонентний системний фунгіцид для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.Діюча речовина: тіабендазол , 80 г/л тебуконазол , 60 г/л Препаративна форма: текучий концентрат для обробки насіння Тара: каністра 5 ..
ЛАРІМАР ТС Високоефективний двокомпонентний системний фунгіц...
867.00 грн.
СКАРЛЕТ®, МЕ100 г/л імазалілу + 60 г/л тебуконазолу Я подумаю про врожай сьогодні! Двокомпонентний фунгіцидний протруйник у вигляді мікроемульсії, призначений для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру хворобПеревершує більшість протруйників..
СКАРЛЕТ®, МЕ100 г/л імазалілу + 60 г/л тебуконазолу Я подума...
254.00 грн.
ТРИНАЗОН КС Високоефективний двокомпонентний системний фунгіцид для проведення передпосівної обробки насіння зернових культур від комплексу хвороб.Діюча речовина: тритіконазол , 20 г/л прохлораз , 60 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Тара: каністра 10 лПереваги застосу..
ТРИНАЗОН КС Високоефективний двокомпонентний системний фунгі...
322.00 грн.
Стробілуриновмісний фунгіцидний препарат для протруювання насіння з стимулюючим ефектом для зернових культур.Вершина - є високоякісним аналогом Гаучо®  (Bayer)Діюча речовинатебуконазол, 30 г/л + азоксистробін, 22 г/лПрепаративна формаконцентрат суспензіїХімічний кластриазоли + стробіл..
Стробілуриновмісний фунгіцидний препарат для протруювання насіння...
Показано з 1 по 8 із 12 (всього 2 сторінок)