Інсектициди

Інсектициди (від лат. Insectum «комаха» + лат. Caedo «вбиваю») - хімічні препарати, призначені для знищення шкідливих комах. Залежно від шляхів, якими інсектициди проникають в організм комахи, їх поділяють на 4 групи - кишкові, контактні, системні, фуміганти.

Кишкові інсектициди, що потрапляють в організм комахи шляхом орального входу. Контактні інсектициди, проникаючі в організм комахи через шкірні покриви. Системні, або внутрішньорослинні, інсектициди поглинаються корінням і листям рослин, переміщаються по судинній системі рослини з поживними речовинами і роблять рослини отруйними для паразитуючих комах. Фуміганти, потрапляють в організм комах в пароподібному або газоподібному стані через трахейну систему в процесі дихання.964.00 грн.
ЕФЕКТИВНІСТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ!   Діюча речовина: 200 г/л іміда­клоприду Препаративна форма: Водорозчинний концентрат Упаковка: Поліетиленові каністри по 5 л   Переваги: Ефективний в боротьбі з шкідниками польових культур, які мають приховану фор..
ЕФЕКТИВНІСТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ!   Діюча речовина...
514.00 грн.
АСИСТЕНТ ВП Системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від шкідників із рядів рівнокрилих (Homoptera), клопів (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), твердокрилих (Coleoptera) і лускокрилих (Lepidoptera).Діюча речовина: ацетаміприд , 200 г/кг Препаративна форма: водор..
АСИСТЕНТ ВП Системний інсектицид для захисту сільськогоспода...
197.00 грн.
АТРІКС КЕ Високоефективний контактно-кишковий інсектицид із групи синтетичних піретроїдів для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектра шкідників.Діюча речовина: альфа-циперметрин , 100 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгується Тара: каністра 5 лПер..
АТРІКС КЕ Високоефективний контактно-кишковий інсектицид із ...
190.00 грн.
ДИМЕФОС КЕ Фосфорорганічний контактно-кишковий інсектоакарицид системної дії проти широкого спектра шкідників.Діюча речовина: диметоат , 400 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгуєтьсяПереваги застосування● Препарат має системну дію і не змивається дощем вже через 1 годину піс..
ДИМЕФОС КЕ Фосфорорганічний контактно-кишковий інсектоакариц...
470.00 грн.
КІНФОС®, КЕ300 г/л диметоату + 40 г/л бета-циперметринуПодвійна міць, подвійна сила!Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид, в боротьбі проти шкідників в посівах зернових культур, цукрового буряка, картоплі і інших с/г культур.Нові інсектицидні властивостіНеперевершений ефект синергізму..
КІНФОС®, КЕ300 г/л диметоату + 40 г/л бета-циперметринуПодвійна м...
1 241.00 грн.
КАНОНІР ВГ Високоефективний системний малотоксичний інсектицид із тривалою захисною дією проти широкого спектра шкідниківДіюча речовина: імідаклоприд , 700 г/кг Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: банка 0,5 кгПереваги застосування● Широкий спектр дії;● Ефективн..
КАНОНІР ВГ Високоефективний системний малотоксичний інсектиц...
770.00 грн.
КАНОНІР ДУО КС Високоефективний контактно-системний інсектицид для боротьби із широким комплексом сисних і листогризучих шкідників, включаючи тих, що живуть приховано, з максимальною стартовою активністю і тривалим періодом захисної діїДіюча речовина: імідаклоприд , 300 г/л лямбда-циг..
КАНОНІР ДУО КС Високоефективний контактно-системний інсектиц...
315.00 грн.
ФАСКОРД®, КЕ100 г/л альфа-циперметринуРекорд сили та швидкості дії!Високоефективний контактно-шлунковий інсектицид з групи синтетичних піретроїдів для боротьби з широким спектром шкідників на пшениці, ячмені, картоплі, цукровому буряку, та інших сільськогосподарських культурахШирокий спектр дії..
ФАСКОРД®, КЕ100 г/л альфа-циперметринуРекорд сили та швидкості ді...
Показано з 1 по 8 із 13 (всього 2 сторінок)