Гербіциди

Гербіциди (від лат. Herba - трава і caedo - вбиваю) - хімічні речовини, що застосовуються для знищення рослинності. За характером дії на рослини діляться на гербіциди суцільної дії, що вбивають всі види рослин, і гербіциди вибіркової (селективної) дії, що вражають одні види рослин і не ушкоджують інші. Перші застосовують для знищення рослинності навколо промислових об'єктів, на лісових вирубках, аеродромах, залізничних і шосейних дорогах, під високовольтними лініями електропередачі, в дренажних каналах, ставках і озерах; другі - для захисту культурних рослин від бур'янів (хімічна прополка).367.00 грн.
БЕТАРЕН® СУПЕР МД, КЕ63 г/л фенмедифам + 21 г/л десмедифам +126 г/л етофумезатЛегкість у роботі! Супер результат!Унікальний системний гербіцид на масляній основі для ефективного захисту посівів буряків.Масляна препаративна формуляція значно посилює та покращує поглинання гербіциду бур’янамиМікр..
БЕТАРЕН® СУПЕР МД, КЕ63 г/л фенмедифам + 21 г/л десмедифам +126 г...
136.00 грн.
 ГЕЛІОС ЕКСТРА РК Системний гербіцид суцільної дії для знищення широкого спектра однорічних та багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення.Попадаючи на рослину Геліос Екстра рухається до точок росту і блокує синтез амінокислот..
 ГЕЛІОС ЕКСТРА РК Системний гербіцид суцільної дії для ...
92.00 грн.
  ГЕЛІОС РК Потрапляючи на рослину, Геліос рухається до точок росту і блокує синтез амінокислот у клітинах, у результаті чого відбувається відмирання рослин, у тому числі їх кореневої системи.Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату , 480 г/л у кислотному еквіваленті ,..
  ГЕЛІОС РК Потрапляючи на рослину, Геліос рухаєть...
633.00 грн.
ГЕРМЕС, МДПовне знищення бур'янів за будь-яких умов!Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пиріюпотужне швидке тотальне знищення та подальший конт..
ГЕРМЕС, МДПовне знищення бур'янів за будь-яких умов!Інноваційний ...
1 900.00 грн.
ГРАНАТ, ВГ750 г/кг трибенурон-метилу Гідний вибір хліборобаПіслясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.Широкий спектр контролю важковикорінюваних бур'янів, таких як..
ГРАНАТ, ВГ750 г/кг трибенурон-метилу Гідний вибір хліборобаП...
876.00 грн.
ГРЕНАДЕР ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, у посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: трибенурон-метил , 750 г/кг Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: банка 0..
ГРЕНАДЕР ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення од...
1 413.00 грн.
ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої. Діюча речовина: трибенурон-метил , 562,5 г/кг тифенсульфурон-метил , 187,5 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули Тара: флакони 500..
ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ Системний післясходовий гербіцид для знище...
1 206.00 грн.
ДІЛАР ВГ Високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур’янів із сімейств: астрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані.Діюча речовина: клопіралід , 750 г/кг Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: пакет 2 кгПереваги застосування● Знищує і надземні орга..
ДІЛАР ВГ Високоефективний гербіцид системної дії для знищенн...
Показано з 1 по 8 із 47 (всього 6 сторінок)