Фунгіциди

Фунгіциди — хімічні сполуки або біологічні організми, що використовуються для знищення або затримання росту грибів та їх спор. 

Залежно від дії на збудник фунгіциди поділяються на профілактичні або захисні

За характером розподілу усередині тканин рослин фунгіциди поділяють на контактні (локальні) і системні (внутрішньорослинні).411.00 грн.
БЕНАЗОЛ®, ЗП500 г/кг беномілу Ліки від усіх хвороб!Універсальний фунгіцид системної та викорінюючої дії, БЕНАЗОЛ призначений для захисту зернових, овочевих та інших сільськогосподарських культур від широкого спектру хвороб.Найтонша тонина помелу  діючої речовини, серед анало..
БЕНАЗОЛ®, ЗП500 г/кг беномілу Ліки від усіх хвороб!Універсал...
659.00 грн.
КАГАТНИК®, ВРК300 г/л бензойної кислотиЗберігання без втрат Фунгіцид, призначений для обробки коренеплодів цукрового буряка, бульб картоплі перед зберіганням та протруювання насіннєвого матеріалу картоплі перед посадкою.■ Обробка коренеплодів та бульбоплодів перед закладкою на зберіга..
КАГАТНИК®, ВРК300 г/л бензойної кислотиЗберігання без втрат ...
743.00 грн.
ПОТРІЙНА ЗАХИСНА ДІЯ Діюча речовина:  50 г/л дифеноконазола, 30 г/л флутріафола Препаративна форма: Змочуючий порошок Упаковка: Поліетиленові каністри по 5-10 л.   Переваги: Комбінація двох діючих речовин – потрійний захист: системний, контактний та..
ПОТРІЙНА ЗАХИСНА ДІЯ Діюча речовина:  50 г/л диф...
471.20 грн.
Діюча речовинаМанкоцеб 640 г / кг, металаксил 80 г / кгТип діїСистемно-контактнийПрепарат оригіналРедутТарна одиниця5 кгКультураВиноградники, Картопля, ОвочіКраїна виробництваІнші країниПлоща обробкидо 1 гаВартість за 1 гавід 300 грнХворобиальтернаріоз, мільдью, пероноспороз, фітофторозНорма ..
Діюча речовинаМанкоцеб 640 г / кг, металаксил 80 г / кгТип діїС...
936.00 грн.
ТИТУЛ ДУО®, ККР200 г/л пропіконазолу + 200 г/л тебуконазолуДосконалість в захисті зернових культур!Новий унікальний двухкомпонентний нано- фунгіцид для захисту сільськогосподарських культурАбсолютно досконала формуляція, яка створена завдяки нано- технологіям.Концентрат колоїдного розчину, що м..
ТИТУЛ ДУО®, ККР200 г/л пропіконазолу + 200 г/л тебуконазолуДоскон...
593.00 грн.
Состав: фитобактериомицин – комплекс стрептотрициновых антибиотиков, продуцируемых почвенными грибами. Для чего и где применять: для борьбы с бактериальными и грибными болезнями (корневые гнили, мягкая гниль, сосудистый бактериоз, бактериальный рак, вершинная гниль, альтернариоз, бакте..
Состав: фитобактериомицин – комплекс стрептотрициновых антибио...
498.00 грн.
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та для регулювання росту і захисту від хвороб ріпаку   Діюча речовинаТебуконазол, 125 г/л + триадимефон, 100 г/лПрепаративна формаКонцентрат емульсіїХімічний класТриазолиКлас н..
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур...
668.00 грн.
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та цукрових буряків від церкоспорозу і борошнистої роси Аліот - є високоякісним аналогом Аканто Плюс® (Corteva/DuРont)   Діюча речовинапропіконазол, 250г/л + ципроконазол,..
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових куль...
Показано з 1 по 8 із 18 (всього 3 сторінок)