Ад'юванти

Ад'ювант - це, речовина, додавання якої до біологічно активних речовин (напр., пестицидів) покращує їх властивості. Ад'ювант знижує поверхневий натяг краплі, що надає розчину змогу рівномірно розповсюдитися по листу та покрити його максимальну площу. Крім того, завдяки ад'юванту, на листі не утворюється крапля-лінза, яка фокусує сонячні проміні та спричиняє опік рослини. Це зокрема емульгатори, диспергувальні агенти, змочувальні агенти, пенетранти та ін.405.76 грн.
СпрінтоАд'ювант для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. Використовується з препаратами, що потребують застосування ад'ювантів на основі рослинної олії.Спрінто — суттєво збільшує ефективність дії препаратів, надзвичайно зменшуючи поверхневий натяг робочих розчинів та забез..
СпрінтоАд'ювант для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. В...
166.00 грн.
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містить нерозчинні солі, іони заліза, кальцію і магнію, які приєднуються до активної речовини пестициду створюючи нерозчинні складні хімічні сполуки. Діюча речовина пестициду стає нерозчинною і не може ефективно впливати на об'єкт (бур'..
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містит...
446.00 грн.
ГЛАЙДЕР Органосиліконовий неіногенний ад'ювант для покращення ефективності дії пестицидів та агрохімікатів.Принцип дії Глайдеру полягає в значному зниженні поверхневого натягу крапель робочого розчину з близько 65-70 Н/м2 до 20-22 Н/м2. Використовується для покращення з..
ГЛАЙДЕР Органосиліконовий неіногенний ад'ювант для...
384.00 грн.
ФіксажСпеціально розроблений ад'ювант для застосування з гербіцидами грунтової дії. Препарат застосовується одразу після посіву або на ранніх етапах росту культури (але до появи сходів бур'янів).ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ- ЗАБЕЗПЕЧУЄ максимальну ефективність грунтової дії гербіцидів навіть у неспр..
ФіксажСпеціально розроблений ад'ювант для застосування з гербіцид...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)