Вершина

322.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л.
 • Виробник: Frandesa
 • Наявність: На складі

Опис

Стробілуриновмісний фунгіцидний препарат для протруювання насіння з стимулюючим ефектом для зернових культур.

Вершина - є високоякісним аналогом Гаучо®  (Bayer)



Діюча речовинатебуконазол, 30 г/л + азоксистробін, 22 г/л
Препаративна формаконцентрат суспензії
Хімічний кластриазоли + стробілурини
Клас небезпекиIII
Умови зберіганнявід 0° С до +25° С
Термін придатності3 роки
Упаковкаполімерна каністра 10л.

Рекомендації щодо застосування

Культура, що обробляєтьсяОб'єкт, проти якого обробляєтьсяНорма витрати, л/т
Спосіб, час обробки
Пшениця озимапліснявіння насіннякореневі гнилі, сажкові хвороби, борошниста роса, септоріоз
1,0протруювання насіння суспензією препарату
Яра пшениця* пліснявіння насіннякореневі гнилі, сажкові хвороби, борошниста роса, септоріоз1,0протруювання насіння суспензією препарату

* практика світового використання

Повний опис

 1. Механізм дії

  Тебуконазол пригнічує біосинтез ергостерину в мембранах клітин фітопатогенів, стримуючи деметилювання в положенні С-14. Д5-стерини, що утворюються, також впливають на метаболізм. Азоксистробін інгібує мітохондріальне дихання клітин патогена. Пригнічує проростання конідій, ріст міцелію і спороутворення.

  Швидкість впливу, період захисної дії

  Препарат діє на насінневу інфекцію зразу після застосування. Дезінфікує грунт навколо насіння, швидко проникає при проростанні в насінину і розноситься по молодих рослинах. Препарат захищає на протязі фаз проростання насіння, сходів та ранніх етапів розвитку рослин - від 4 до 6 тижнів

  Сумісність з іншими препаратами

  Препарат Вершина сумісний з більшістю інсектицидних та фунгіцидних протруйників насіння, а також з мікродобривами та стимуляторами росту, але в кожному конкретному випадку необхідно проводити попередню перевірку на їх фізико-хімічну сумісність.

  Рекомендації за оптимальними умовами застосування

  Для протруювання препаратом Вершина рекомендується брати відкаліброване і очищене від пилу і домішок насіння, що гарантує добре прилипання і, отже, кращу якість протруювання. При протруюванні слід забезпечити рівномірне покриття насіння плівкою робочого розчину. Терміни протруювання насіння не впливають на якість знераження, так як це препарат системної дії, ефективність якого реалізується тільки при надходженні всередину зернівки діючої речовини, тобто при набуханні. Протруювання проводиться в день сівби або напередодні (за 2-3 тижні). Слід протруювати тільки таку кількість посівного матеріалу, яка може бути витрачена за один сезон. Якщо протруювання проведено завчасно, зберігати насіння потрібно в прохолодному приміщенні з вентиляцією, перед висівом перевірити на схожість.

  Переваги
   1. Підвищує стійкість рослин до стресів.
   2. Сприяє формуванню потужної і здорової кореневої системи, збільшенню кількості продуктивних стебел, і, відповідно, підвищенню урожайності культури.
   3. Забезпечує ефективний захист сходів озимої пшениці в сівозмінах, насичених зерновими культурами, і на полях з високим інфекційним фоном.
   4. Знезаражує від інфекції насіння та грунт навколо нього.
   5. Підвищення стресостійкості рослин.
   6. Має тривалу захисну дію.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара