ТОЛАЗИН СЕ

213.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л.

Опис

ТОЛАЗИН СЕ 

Комбінований ґрунтовий та післясходовий гербіцид для знищення основних однорічних злакових і дводольних бур’янів у посівах соняшнику та кукурудзи.

Діюча речовина: s-метолахлор , 312,5 г/л 
тербутилазин , 187,5 г/л 
Препаративна форма: суспензійна емульсія Тара: каністра 20 л


Переваги застосування

Широким спектром контролю однорічних видів бур’янів;
Період захисної дії – 6-8 тижнів; 
Стримує появу нової хвилі бур’янів за рахунок ґрунтової дії препарату;
Гнучкість у застосуванні - можливість використання на кукурудзі і сорго як грунтового і як страхового гербіциду;
Відсутність резистентності і післядії препарату;
Відсутня фітотоксичність на культурні рослини при дотриманні рекомендацій;
Можливість застосування на батьківських формах культур.

Рекомендації щодо застосування

У досходовий період для підвищення ефективності рекомендується вносити препарат під передпосівну культивацію, але не глибше ніж на 3 см. 
Технологію обробки з передпосівною заробкою препарату доцільно проводити, коли очікується посушлива погода або якщо є загроза вітрової ерозії. 
Норма витрати робочого розчину у досходовий період– 300-400 л/га. 
Після появи сходів препарат можна застосовувати на кукурудзі у фазі 3-5 листків із нормою витрати робочого розчину 200-300 л/га. 
Важливим моментом при післясходовому внесенні є фаза розвитку бур’янів. На момент внесення гербіциду однорічні злакові бур’яни повинні бути у фазі 1-2 листків, однорічні дводольні – від фази сім’ядоль до фази 2 справжніх листків.
Застосування препарату за несприятливих погодних умов (приморозки, висока температура повітря, посуха) знижує його ефективність. 

УВАГА!

Під час зберігання продукту можливе розшарування, яке не впливає на його ефективність. Перед внесенням обов’язково ретельно збовтати вміст каністри!
Найвищу ефективність Толазин проявляє за умов внесення на вологий грунт з дрібногрудкуватою структурою з мінімальним розривом між посівом і оприскуванням. Наприклад, вдень проходить посів, а ввечері проводиться внесення грунтових гербіцидів.
Промивання препарату через надмірну кількість опадів або потрапляння гербіциду на поверхню листя разом із краплями дощу може призвести до пошкодження або загибелі рослин сої та соняшнику.

Механізм дії

Толазин – гербіцид системної дії, інгібітор процесів біосинтезу і фотосинтезу. Дві діючі речовини переважно контролюють однорічні бур’яни, які проростають. 
Тербутилазин – інгібітор фотосинтезу – поглинається як корінням (при грунтовому застосуванні), так і листям бур’янів (при післясходовому внесенні). Переміщуючись по ксилемі рослини, блокує процес фотосинтезу, у результаті чого чутливі бур’яни жовтіють і гинуть. Краще контролює дводольні бур'яни.
S-метолахлор – інгібітор процесів біосинтезу ліпідів та жирних кислот – діє на етапі проростання бур’янів, порушуючи процеси поділу клітин і блокуючи початкові стадії мітозу.

Рекомендації із застосування препарату

Культура

Фаза внесення

Норми витрат, л/га

Кукурудза

обробка ґрунту до посіву, після посіву чи по сходах у фазу 3-5 листів культури

4,0 - 4,5

Сояншник

обробка ґрунту до сходів культури

4,5

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара