ТАНАЇС ВГ

2 286.00 грн. Ціна з ПДВ за 1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

ТАНАЇС ВГ 

Високоефективний гербіцид, який контролює широкий спектр злакових бур’янів, а також деякі дводольні бур’яни. Незамінний у системах захисту овочевих культур і кукурудзи.

Діюча речовина: похідні сульфонілсечовини 
Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: банка 0,5 кгПереваги застосування

Швидко розкладається у ґрунті без залишків, період напіврозпаду у ґрунті становить усього 10 днів. Після збору врожаю кукурудзи можна висівати будь-які культури;
Дощ через 3 години після обробки не знижує ефективність дії гербіциду,
Відмінна дія проти широкого спектру злакових і дводольних бур’янів;
Можливість використання в різних програмах захисту; 
Відмінний партнер для бакових сумішей; 
Має високу економічну ефективність застосування.

Рекомендації щодо застосування

Дощ через 3 години після обробки не знижує ефективність дії гербіциду, оскільки за цей час препарат повністю проникає в рослину. Тепла волога погода підвищує ефективність гербіциду, а прохолодна та суха - знижує. Не застосовувати препарат, якщо рослини знаходяться у стані стресу. Також, варто уникати обробки після нічного зниження температури нижче +6 С, або якщо вдень очікується температура повітря вище ніж +25 С. 

УВАГА! 

Обов'язково використовуйте АгроПАВ Екстра - 0,1-0,2 л. на 200 л. води (0,05%-0,1%) концентрація. Без використання ад'ювантна буде відбуватись зниження ефективності роботи продукту.
При застосуванні у посушливих і жарких умовах необхідно збільшити норму виливу робочого розчину до 300 л/га і підвищити норму АгроПАВ Екстра до 0,2 л/га

Механізм дії

Танаїс проникає в рослини через листя (частково корені) і швидко переміщається до точок росту бур’янів, де блокує поділ клітин. Ефективніше обробляти молоді бур’яни, які швидко ростуть. Їх ріст припиняється через кілька годин після застосування препарату. За 10-25 діб бур’яни гинуть. 
Середньочутливі бур’яни можуть вижити і залишитися зеленими, але вони більше не будуть конкурувати з культурними рослинами.


Рекомендовані бакові суміші

Танаїс + Дисулам + АгроПАВ Екстра - застосування даної бакової суміші дозволяє за одне внесення знищити переважну більшість однорічних та багаторічних злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи. Відбувається підсилення біологічної ефективності проти дводольних бур'янів (лобода біла, вероніка персидська, зірочник середній, паслін чорний, берізка польова та ін.)

Танаїс + Метризан + АгроПАВ Екстра - розширення спектру контрольованих бур'янів на картоплі (лобода біла, гірчак березковидний, паслін чорний, портулак городній)


  Рекомендації щодо застосування препарату:

  КультураЦільовий об'єкт діїНорма витрати препарату, кг/гаНорма витрати робочого розчину, л/га
  Офіційна реєстрація

  200-400

  КукурудзаОднорічні та багаторічні злакові та деякі однорічні дводольні бур’яни0,04-0,05 + 
  АгроПАВ Екстра 0,5-1,0% концентрації
  Практика застосування аналогічних препаратів
  КартопляОднорічні та багаторічні злакові та деякі однорічні дводольні бур’яни0,05 + 0,2-0,4 ПАР

  Відгуки (0)

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується!
      Погано           Добре

  Оплата

  Оплата за товар

  Доставка

  Доставка товара