Спрут Екстра

275.00 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Гербіциди

Опис

Діюча речовина

Калійна сіль гліфосата, 540 г/л

Виробник

Щелково Агрохім

Тип дії

Суцільний

Спосіб внесення

Грунтовий

Препарат оригінал

Раундап Макс

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

от 10 га

Тарна одиниця

10 л

Культура

Пар

Тип конролюючих бур'янів

Дводольні, Злакові

Норма робочого розчину

100 – 200 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Пари1,85
3,7
Землі не с/г призначення1,85-3,7

Спрут Екстра®, ВР являється неселективним системним гербіцидом суцільної дії, який застосовують для боротьби з однорічними та багаторічними злаковими і дводольними бур’янами.
Гербіцид ефективний у боротьбі з пирієм повзучим, гумаєм, вівсюгом звичайним, тонконогом звичайним, курячим просом, канатником Теофраста, щирицею розлогою, редькою дикою, руткою лікарською, підмаренником чіпким, ромашкою лікарською, гірчицею польовою, жовтозіллям звичайним, осотом рожевим, зірочником середнім, лисохвостом польовим, маком диким, осотом жовтим, мишачим горошком, талабаном польовим, кропивою.
Діюча речовина гербіциду (калійна сіль гліфосату) блокує синтез амінокислот та руйнує оболонки хлоропластів бур’янів. Вона досить швидко проникає в організм бур’яну та спричиняє утворення значної кількості аміаку, в наслідок чого бур’ян гине. Повна загибель бур’янів наступає через 1-2 тижні.
Вносять Спрут Екстра®, ВР шляхом обприскування парів та земель не с/г призначення під час активного росту бур’янів. Рекомендовано проводити обприскування у теплу, достатньо вологу, безвітряну погоду при температурі повітря в межах +5…+25°С. Не рекомендується вносити гербіцид у спекотні дні з температурою повітря вище +25°С, а також при небезпеці нічних приморозків та на мокрі від роси чи дощу рослини.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара