Сотейра

Виробник: Frandesa
Модель: 649

Короткий опис


Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посівах соняшнику Сотейра - є високоякісним аналогом Євро-Лайтнінг® (BASF)   Діюча речовинаІмазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/лПрепаративна формаРозчинний конц... Читати дальше...

Коротка характеристика


Період застосування - Післясходовий
Спектр дії гербіцида - Виборчої дії
Тип гербіцида - Clearfield (Клеарфілд)
Характер дії гербіцида - Системний
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
606.99 грн.
Ціна з ПДВ за 1л.
 • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посівах соняшнику 

Сотейра - є високоякісним аналогом Євро-Лайтнінг® (BASF)

 

Діюча речовинаІмазамокс, 33 г/л + імазапір, 15 г/л
Препаративна формаРозчинний концентрат
Хімічний класІмідазолінони
Клас небезпеки3 клас
Умови зберіганнявід 0°С до +25°С
Термін придатності3 роки
УпаковкаПолімерні каністри, 10л.

Гербіцид для знищення злакових і дводольних бур'янів у посівах соняшнику (гібридів та сортів, стійких до імідазолінонів).

Рекомендації щодо застосування

Культура, об'єкт що обробляється   Шкідливі об'єкти    Норми витрати, л/га   Максимальна кількість обробок   Спосіб обробки              
СоняшникЗлакові та дводольні бур’яни1,0 - 1,21Обприскування посівів в фазу 4-6 справжніх листків у культури в ранні фази розвитку бур'янів.

Повний опис

 1. Механізм дії

  Діючі речовини препарату імазамокс та імазапір відносяться до групи імідазолінонів. Вони діють як інгібітори ензиму ацетолактатсинтази, порушуючи біосинтез амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Наслідком цієї дії є зменшення синтезу РНК, ДНК та білків, що призупиняє поділ клітин, а відповідно і ріст рослини. Препарат потрапляє в рослину через листя та коріння, переміщується по флоемі та ксилемі і, потрапляючи в точки росту, зупиняє ріст рослини. Також препарат довго зберігає свою активність в грунті і контролює появу нових сходів бур’янів впродовж вегетації соняшнику. Першими ознаками дії препарату є хлороз молодого листя і відмирання точок росту.

  Швидкість впливу, період захисної дії

  Перші ознаки дії препарату проявляються на чутливих до імідізолінонів бур'янах через 5-7 днів після обробки - вони призупиняють свій ріст. В зв'язку з тим, що іміда- золінони впливають на процеси фотосинтезу, бур'яни можуть довгий час залишатись зеленими,а хлороз листя на них проявляється набагато пізніше. Бур'яни, які на момент обробки були на пізніших фазах розвитку, можуть не загинути, але їх ріст призупиниться і вони не будуть конкурентами для рослин культури.

  Сумісність з іншими препаратами

  Препарат не рекомендується застосовувати в баковій суміші з іншими гербіцидами. Не можна використовувати в бакових сумішах з мінеральними добривами, фосфорорганічними інсектицидами.

  Рекомендації за оптимальними умовами застосування

  Гербіцид застосовується для знищення злакових і дводольних бур’янів та вовчка соняшникового тільки на посівах сортів і гібридів соняшнику, стійких до імідазолінонів. Обприскування рослин рекомендується проводити в суху, безвітряну погоду, бажано вранці або ввечері, при швидкості вітру до 4-5 м/сек.. Норма витрати робочого розчину 200-400 л/га . На полях з мінімальною або нульовою обробкою грунту потрібно вносити не менше 250 л/га. Витрату робочого розчину збільшують при підвищеній густоті рослин соняшнику та при великій кількості рослинних залишків. Не рекомендується застосовувати при середньодобових температурах нижче +10°С та при перепаді нічних та денних температур більше 15°С. Оптимальна температура повітря для застосування препарату: від +10°С до +25°С. Терміни виходу людей на оброблені площі при проведенні механізованих робіт - 3 дні. Обмеження по сівозміні. В зв’язку з стійкістю діючих речовин препарату в грунті, після обробки гербіцидом необхідно дотримуватись періоду, через який можна висівати культури: пшениця, жито - 4 місяці; овес, ячмінь, соя, кукурудза, боби, соняшник, горох - 9 місяців; сорго - 11 місяців; овочі, картопля, гречка, просо - 18 місяців; цукрові, кормові та столові буряки, ріпак - 24 місяці.

  Переваги
   1. Тривалий період захисної дії - одна обробка забезпечує захист посіву протягом вегетації
   2. Системна дія та грунтова активність
   3. Контроль широкого спектру бур’янів, включаючи амброзію та вовчок соняшниковий
   4. Можливість використання в системах з мінімальною обробкою грунту
   5. Стійкий до змивання дощем
Гербіциди
Період застосування Післясходовий
Спектр дії гербіцида Виборчої дії
Тип гербіцида Clearfield (Клеарфілд)
Характер дії гербіцида Системний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре