Сінтак інсекто-акарицид

Виробник: Alfa Smart Agro
Модель: 1312

Короткий опис


Широкий спектр активності: кліщі, сисні та мінуючі шкідники (попелиці, медяниці, трипси). Висока ефективність проти кліщів у всіх стадіях їх розвитку (яйце-личинка-німфаімаго).   Діюча речовина Гекситіазокс, 204 г... Читати дальше...

Коротка характеристика


Кількість компонентів інсектицида - Двокомпонентний
Тип інсектицида - Інсектоакарицид
Характер дії інсектицида - Трансламінарна
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
2185.00 грн.
Ціна з ПДВ
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Широкий спектр активності: кліщі, сисні та мінуючі шкідники (попелиці, медяниці, трипси).
Висока ефективність проти кліщів у всіх стадіях їх розвитку (яйце-личинка-німфаімаго).

 

Діюча речовина Гекситіазокс, 204 г/л + абамектин, 36 г/л
Формуляція Концентрат cуспензії
Призначення Двокомпонентний інсекто-акарицид нового покоління для захисту від кліщів на всіх стадіях розвитку
Тара 1 л.

Переваги

Володіє блискавичною дією («нокдаунефект») на шкідників та має тривалий захисний ефект (до 50 діб).
Трансламінарна дія дозволяє проконтролювати шкідників, що не потрапили під обробку, перебуваючи в важкодоступних місцях.

 

Механізм дії
Діюча речовина гекситіазокс відноситься до групи інгібіторів росту кліщів (MOA Group 10), запобігає розвитку кліщів від стадії яйця до імаго. Володіє трансламінарними властивостями: при попаданні на рослину проникає всередину листових пластинок. Завдяки швидкому поглинанню діючої речовини листям препарат більш стійкий до опадів та інших несприятливих умов. Діюча речовина абамектин відноситься до авермектинів, які близькі до макролідних антибіотиків. Авермектини володіють нейротоксичною дією: стимулюють виділення гамма-аміномасляної кислоти, яка пригнічує передачу нервового імпульсу і викликає параліч у комах і кліщів. Абамектин має кишкову дію з тривалою трансламінарною активністю.

Властивості
Сінтак ефективно діє на всі стадії кліщів (яйця, личинки, німфи та імаго). Надійно контролює наступні види кліщів: звичайний павутинний кліщ (Tetranychus telarius L.), червоний плодовий кліщ (Panonychus ulmi Koch.), туркестанський павутинний кліщ (Tetranychus turkestani), червоний павутинний кліщ (Tetranychus cinnabarinus), атлантичний павутинний кліщ (Tetranychus atlanticus), глодовий кліщ (Tetranuchus viennensis), червоний цитрусовий кліщ (Panonychus citri), виноградний павутинний кліщ (Eotetranychus pruni), грабовий павутинний кліщ (Eotetranychus carpini Oud.), жовтий яблуневий павутинний кліщ (Eotetranychus pomi). Завдяки високій фотостабільності та стійкості до високих температур навколишнього середовища термін акарицидної дії складає до 50 діб. Акарицид Сінтак не має фітотоксичності для сільськогосподарських культур.

Загальні рекомендації
Обов’язковою вимогою є забезпечення суцільного покриття площі та рясного змочування рослин під час проведення обприскування. Уникати застосування препарату під час спеки, засухи, заморозків, сильного вітру та інших несприятливих погодних умов. Акарицид можна змішувати з іншими загальновживаними пестицидами на відповідних культурах. Проте в кожному випадку необхідно перевіряти препарати на сумісність. Сінтак при дотриманні рекомендованих доз застосування є безпечним для ссавців, птахів та корисних комах.

Норма витрати робочої рідини
Польові культури – 200-400 л/га.

Інсектициди
Кількість компонентів інсектицида Двокомпонентний
Тип інсектицида Інсектоакарицид
Характер дії інсектицида Трансламінарна

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре