NPZ-LEMBKE


4 292.00 грн.
Гібрид для раннього посіву і екстремально холодних регіонів!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 50-55 ц/гаОлійність зерна 44,4 %Фактори врожайностіЗимостійкість: дуже високаРегенеративна здатність: високаПосухостійкість: високаСтійкість до хвороб: високаСтійкість до вилягання: ду..
Гібрид для раннього посіву і екстремально холодних регіонів!Харак...
5 304.00 грн.
Високоврожайний, з відмінною зимостійкістю, ідеально підходить для пізніх строків посіву!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 55-65 ц/гаОлійність зерна 48,2 %Гарантування урожайностіСтійкість до вилягання: високаСтійкість до хвороб: дуже високаПосухостійкість: високаЗдатність до р..
Високоврожайний, з відмінною зимостійкістю, ідеально підходить дл...
4 292.00 грн.
Стабільно висока врожайність!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 50-55 ц/гаОлійність зерна 44,7 %Фактори врожайностіЗимостійкість: дуже високаРегенеративна здатність: високаПосухостійкість: високаСтійкість до хвороб: високаСтійкість до вилягання: дуже високаПридатність до вирощув..
Стабільно висока врожайність!Характеристики гібридаУрожайністьУро...
5 304.00 грн.
Лідер стійкості до хвороб!Стійкий до фомозу кореневої шийки та стебла APR37, вертициліозу, склеротинії та альтернаріозу.Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 55-60 ц/гаОлійність зерна 47,4 %Придатність до ранніх строків посіву не придатнийПридатність до пізніх строків посіву придат..
Лідер стійкості до хвороб!Стійкий до фомозу кореневої шийки та ст...
4 730.00 грн.
Гібрид для раннього посіву з дуже високим потенціалом урожайності!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 50-55 ц/гаОлійність зерна 45,7 %Фактори врожайностіЗимостійкість: дуже високаРегенеративна здатність: високаПосухостійкість: високаСтійкість до хвороб: високаСтійкість до виляган..
Гібрид для раннього посіву з дуже високим потенціалом урожайності...
5 304.00 грн.
Компактний, зимостійкий!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 55-65 ц/гаОлійність зерна 47,7 %Гарантування урожайностіСтійкість до вилягання: дуже високаСтійкість до хвороб: дуже високаПосухостійкість: дуже високаЗдатність до регенерації: високаЗимостійкість: дуже високаПридатність..
Компактний, зимостійкий!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайні...
5 878.00 грн.
Стійкий до кили капустиХарактеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 55-60 ц/гаОлійність зерна 48,1 %Придатність до ранніх строків посіву малопридатнийПридатність до пізніх строків посіву придатнийПочатковий ріст інтенсивнийРозвиток восени швидкийСхильність до витягування точки росту слабк..
Стійкий до кили капустиХарактеристики гібридаУрожайністьУрожайніс...
5 195.00 грн.
Швидкий розвиток восени, високоврожайний з відмінною зимостійкістю!Характеристики гібридаУрожайністьУрожайність зерна 50-55 ц/гаОлійність зерна 48,9 %Гарантування урожайностіСтійкість до вилягання: дуже високаСтійкість до хвороб: дуже високаПосухостійкість: високаЗдатність до регенерації: висок..
Швидкий розвиток восени, високоврожайний з відмінною зимостійкіст...
Показано з 1 по 8 із 14 (всього 2 сторінок)