Mirasol


3 045.00 грн.
Гіперсол / Hipersol (насіння соняшнику)Головні особливості:Висока врожайність і вміст олії.Толерантний до хвороб, в тому числі до несправжньої борошнистої роси.Стійкий до вовчка (раси А - F), толерантний до G.Характеристики:Тип масла: лінолевоїУрожайність: Стабільно високаВегетаційний період: 1..
Гіперсол / Hipersol (насіння соняшнику)Головні особливості:Висока...
3 190.00 грн.
Тріполі CL / Tripoli СL (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в процесі реєстраціїГоловні особливості:Пластичність в різних грунтово - кліматичних умовах вирощуванняВисокі врожайність і вміст оліївисока посухостійкістьСтійкість до висипаньПридатний для вирощування за технологією ClearfieldХар..
Тріполі CL / Tripoli СL (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в...
3 045.00 грн.
Бонасол JMR / Bonasol JMR (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в процесі реєстраціїГоловні особливості:Високий потенціал врожайності в ранній групі стиглостіПластичність до різних умов вирощування№1 за змістом маслаВисока стійкість до агресивних рас вовчка (> G)Толерантний до хвороб, в то..
Бонасол JMR / Bonasol JMR (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться...
3 045.00 грн.
Булерія / Buleriа (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в процесі реєстраціїГоловні особливості:Гібрид №1 для посушливих регіонів з високим потенціалом врожаюВисока стійкість до агресивних рас вовчка (> G)Стійкий до виляганняВисокий вміст маслаХарактеристики:Тип масла: високоолеіновогоВеге..
Булерія / Buleriа (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в проце...
3 190.00 грн.
Гіперсол CL / Hipersol СL (насіння соняшнику)Головні особливості:Пластичність в різних грунтово - кліматичних умовах вирощуванняШвидкий стартовий рістСтійкість до рас вовчка А-FПридатний для вирощування за технологією ClearfieldХарактеристики:Тип масла: високоолеіновогоВегетаційний період: 105 ..
Гіперсол CL / Hipersol СL (насіння соняшнику)Головні особливості:...
3 045.00 грн.
Кастело OR7 / Castelo OR7 (насіння соняшнику)Головні особливості:Стабільно висока врожайністьПластичність до різних умов вирощуванняСтійкість до вовчка (раси G)Стійкість до виляганняХарактеристики:Тип масла: лінолевоїВегетаційний період: 105 днівВміст олії: 50%Стійкість до гербіцидів: НемаєКоши..
Кастело OR7 / Castelo OR7 (насіння соняшнику)Головні особливості:...
3 045.00 грн.
Сірокко / Sirocco (насіння соняшника)Головні особливості:Гібрид для посушливих регіонів з високим потенціалом врожаюСтійкість до рас вовчка (A-G)Висока адаптивність до грунтово - кліматичних умов вирощуванняТолерантність до основних хвороб, в тому числі до тих, які важко контролюються фунгіцида..
Сірокко / Sirocco (насіння соняшника)Головні особливості:Гібрид д...
3 190.00 грн.
Фортасол HTS / Fortasol HTS (насіння соняшнику)* Гібрид знаходиться в процесі реєстраціїГоловні особливості:Гомозиготний тип стійкості до гербіциду трибенурон-метилГібрид для посушливих регіонів з високим потенціалом врожаюВисока посухостійкістьВідмінний стартовий рістСтійкість до вовчка рас А-..
Фортасол HTS / Fortasol HTS (насіння соняшнику)* Гібрид знаходить...
Показано з 1 по 8 із 8 (всього 1 сторінок)