Антистресанти581.00 грн.
Гуміфілд в.г. Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин. Солі гумінових кислот..
Гуміфілд в.г. Високоефективний, водорозчинний препарат, що м...
178.00 грн.
Гуміфілд ВР-18 в.с.Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Рекомендований до застосування у регіонах з високою жорсткістю води. Не потребує приготування маточного розчину, що економить Ваш час.Солі гумінових кислот180 г/лСолі фульвових кислот20 г/ламінокислоти25 г/лкалій30 г/лмікроелементи5 г/..
Гуміфілд ВР-18 в.с.Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Реком...
176.00 грн.
Гуміфілд Форте Аміно в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, вільні L - амінокислоти , які швидко включаються в обмін речовин протягом 0,5-1 години після обробки рослин та інтенсивно діють 2-3 дні, мікроелементи  природного походження в легкодоступні..
Гуміфілд Форте Аміно в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат...
176.00 грн.
Гуміфілд Форте Фульвік в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин.. Солі гумінов..
Гуміфілд Форте Фульвік в.с.Високоефективний, водорозчинний препар...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)