Мікродобрива

Мікродобрива є одним з найбільш ефективніших засобів впливу аграрія на продуктивність культури та якість продукції.

При нестачі мікроелементів у рослин починається: руйнування репродуктивних органів і тканин, прояв різноманітних «хлорозів» на листі, відмирання пагонів, коріння, точок росту. Це призводить до значного зменшення урожаю.568.00 грн.
Гуміфілд в.г. Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин. Солі гумінових кислот..
Гуміфілд в.г. Високоефективний, водорозчинний препарат, що м...
174.00 грн.
Гуміфілд ВР-18 в.с.Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Рекомендований до застосування у регіонах з високою жорсткістю води. Не потребує приготування маточного розчину, що економить Ваш час.Солі гумінових кислот180 г/лСолі фульвових кислот20 г/ламінокислоти25 г/лкалій30 г/лмікроелементи5 г/..
Гуміфілд ВР-18 в.с.Рідка форма традиційного Гуміфілду в. г. Реком...
172.00 грн.
Гуміфілд Форте Аміно в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, вільні L - амінокислоти , які швидко включаються в обмін речовин протягом 0,5-1 години після обробки рослин та інтенсивно діють 2-3 дні, мікроелементи  природного походження в легкодоступні..
Гуміфілд Форте Аміно в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат...
184.00 грн.
Гуміфілд Форте Брікс в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових кислот, екстракт морських водоростей до складу яких входить комплекс фітогормонів і фізіологічних речовин, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин. ..
Гуміфілд Форте Брікс в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат...
172.00 грн.
Гуміфілд Форте Фульвік в.с.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі гумінових, фульвових кислот, амінокислоти та мікроелементи  природного походження в легкодоступній формі для рослин.. Солі гумінов..
Гуміфілд Форте Фульвік в.с.Високоефективний, водорозчинний препар...
215.00 грн.
Фульвітал Плюс в.с.Рідка форма традиційного Фульвіталу Плюс з. п. Не потребує приготування маточного розчину, що економить Ваш час.Солі фульвових кислот200 г/лЗалізо13,5 г/лЦинк9 г/лМарганець6,5 г/лМідь5 г/лМагній21 г/лСірка15 г/лПереваги:·       &nb..
Фульвітал Плюс в.с.Рідка форма традиційного Фульвіталу Плюс з. п....
689.00 грн.
Фульвітал Плюс з.п.Високоефективний, водорозчинний препарат, що містить солі фульвових кислот, мікроелементи, органічно зв’язану сірку природного походження в легкодоступній формі для рослин. ..
Фульвітал Плюс з.п.Високоефективний, водорозчинний препарат, що м...
620.00 грн.
Грос Здоров'яГрос Здоров'я – рідке добриво-антистресант. Має високий вміст амінокислот та фітогормонів для активізації біохімічних процесів в рослинах, підвищення імунітету та стійкості рослин до несприятливих погодних умов, негативного впливу ЗЗР.СКЛАД МІКРОДОБРИВАВільні амінокислоти8,00 %в т...
Грос Здоров'яГрос Здоров'я – рідке добриво-антистресант. Має висо...
Показано з 1 по 8 із 30 (всього 4 сторінок)