Метаміл МЦ, ВДГ

471.20 грн. Ціна з ПДВ за 1л./1кг.

Характеристики

ТИП:
Фунгіциди

Опис


Діюча речовина

Манкоцеб 640 г / кг, металаксил 80 г / кг

Тип дії

Системно-контактний

Препарат оригінал

Редут

Тарна одиниця

5 кг

Культура

Виноградники, Картопля, Овочі

Країна виробництва

Інші країни

Площа обробки

до 1 га

Вартість за 1 га

від 300 грн

Хвороби

альтернаріоз, мільдью, пероноспороз, фітофтороз

Норма робочого розчину

200-400 л/га

КультураНорми витрат препарату л/га
Картопля2,0-2,5
Томати відкритого ґрунту2,5
Цибуля ріпчаста2,0-2,5
Огірки відкритого ґрунту2,5
Виноград2,0-2,5

Метаміл® МЦ, ВГ являється сучасним фунгіцидом контактно-системної дії, який застосовують для боротьби з хворобами на рослинах картоплі, томатів, ріпчастої цибулі, огірках та на винограді.
Фунгіцид ефективний у боротьбі з фітофторозом, альтернаріозом, ризоктоніозом, чорною ніжкою, пероноспорозом, мілдью, оїдіумом, антракнозом та іншими хворобами, викликаними аскоміцетами, ооміцетами, базидіоміцетами, переноспоровими, пітіумовими, фітофторами та незавершенимигрибами.
Діюча речовина препарату металаксил дуже швидко проникає в організм рослин та порушує процес біосинтезу нуклеїнових кислот в організмі патогеннів. В свою чергу, манкоцеб не проникає в середину рослинт, а створює на її поверхні щільну плівку, яка виступає захисним бар’єром, що не дозволяє патогенним організмам уражати здорові тканини. Вже через 40хв після внесення фунгіциду, патогени починають гинути.
Метаміл® МЦ, ВГ проявляє захисну, куративну та викорінюючи дії, що дозволяє боротися з патогенами на будь-якій стадії їхнього розвитку. Фунгіцид забезпечує захист рослин протягом 10-14 днів з першого дня його застосування.
Вносять фунгіцид шляхом обприскування рослин під час виявлення перших ознак хвороби. Обприскування проводять у теплу, достатньо вологу, безвітряну погоду при температурі повітря в межах +15…+25°С. Не рекомендується вносити фунгіцид при температурах повітря вище +25°С, при небезпеці нічних приморозків та на мокрі від роси чи дощу рослини.


Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара