Ліст

Ліст

Основними напрямками діяльності Луганського Інституту Селекції і Технологій (або скорочено ТОВ “ЛІСТ”) є забезпечення агровиробників якісним посівним матеріалом власної селекції.

ТОВ “ЛІСТ” має великий, набутий за 30 років свого існування, досвід у цій галузі сільського господарства. Ми зарекомендували себе на аграрному ринку надійним, порядним, серйозним діловим партнером, про що свідчить довіра наших клієнтів в різних регіонах України. Наша продукція пройшла широку апробацію у різних кліматичних зонах і отримала позитивні висновки аграріїв.

Наукове підприємство має зареєстровані у Реєстрі сортів рослин України власні сорти озимої пшениці: ЛИСТ-25, Паляниця, Златоглава, Металіст; озимого ячменю: Переможець; ярого ячменю: Гарант Преміум; вівса Мустанг; гібридів соняшнику: Старобільський, Степок, Лиман, Айдар, Кредо, Донбас, Деркул, Командор. ТОВ “ЛІСТ” щорічно підтверджує статус насінневого підприємства по вирощуванню добазового, базового та сертифікованого насіння, яке зареєстроване у Реєстрі виробників насіння і садивного матеріалу.

Вченими ТОВ «ЛІСТ» створено декілька сортів озимих та ярих зернових зі своїми оригінальними ознаками і властивостями. Так, ми одні із перших встановили перевагу напівкарликових сортів озимої пшениці і почали інтенсивно впроваджувати їх у виробництво. Результатом стало швидке поширення по Україні сортів Лист 25 і Паляниця, які є більш пластичними по врожайності з одночасно гарною посухостійкістю на півдні, де в середньому урожайність становить 40-45 ц/га і високою продуктивністю в центрі України та на півночі, де збирають від 70 до 110 ц/га.

Діяльність нашого інституту не обмежується лише просторами України. Нас знають і високо цінують також за її межами. Зокрема, в Туреччині сорт пшениці Златоглава гідно посів одне із перших місць у наших партнерів. Цей сорт завдяки своїй високій посухо- та жаростійкості зайняв перше місце серед місцевих, європейських та російських сортів і разом з тим в умовах зрошення в Туреччині показав урожайність більше 90 ц/га, залишивши позаду всі інші сорти, що вирощувались в господарстві.

В Реєстрі сортів рослин України нещодавно з’явився ще один високопродуктивний сорт озимої пшениці Металіст з високими показниками якості борошна. Наші сорти ярих зернових – ячмінь Гарант Преміум та овес Мустанг добре пристосовані до стресових умов Степу, але разом з тим набули поширення також в зоні Лісостепу і навіть Полісся. Гарні відгуки партнерів з Житомирщини, наприклад, нас мотивують надалі виробляти якісне насіння та вдосконалювати селекцію для отримання високих показників врожайності та якості в кожному індивідуальному випадку.

Соняшник є однією з головних культур в ТОВ «Луганський Інститут Селекції і Технологій». Багато сил і часу було вкладено у створення перших гібридів Деркул і Донбас, які є класичними гібридами для традиційної системи вирощування. Невибагливість до технології вирощування, висока посухостійкість, можливість маневрування зі строками посіву (до 10 червня) за рахунок ранньостиглості сприяло їх широкому розповсюдженню по південно-східному регіону.

Зберегти ці властивості і надати більш потенційну врожайність вдалось новоствореним гібридам АйдарСтаробільський та Степок. Ранньостиглість цих гібридів з додатковою позитивною властивістю (рослини трохи нижчі по висоті) дає можливість краще подрібнити стебла після збору врожаю та якісно підготувати ґрунт для сівби озимини.

Але ранньостиглі гібриди, навіть з високою посухостійкістю, інколи не можуть витримати літньої спеки. Як варіант для цього доцільно використовувати гібриди з більш пізнім дозріванням. А саме – гібрид Лиман з вегетаційним періодом 115-118 діб, який дуже добре відкликається на додаткове мінеральне живлення. Гібрид Лиман характерний тим, що кожний додатковий центнер міндобрив перетворює на суттєву прибавку врожаю залежно від умов вирощування.

Останні новинки нашої селекції – гібриди соняшнику Лиман OR та Командор стійкі до вовчка 7 рас від А до G. Ці гібриди степового напрямку, поєднують в собі стійкість до посухи і високих температур з одночасно високим потенціалом врожайності у вологих умовах і стійкістю до ураження сірою та білою гнилями, фомопсисом та зламу стебла. З огляду на тенденції розповсюдження вовчку на території України, такі гібриди стають все більш актуальними для таких регіонів, як Луганська, Донецька, Харківська, Дніпропетровська та Запорізька області.

Працюючи з нами Ви отримуєте:

  • Широкий асортимент якісного насіння з різними господарсько-цінними ознаками;
  • Науковий супровід при закупівлі та вирощуванні;
  • Рекомендації щодо використання широкого спектру якісних засобів захисту рослин,які здатні забезпечити комплексний захист сільськогосподарських культур;
  • Гнучку систему знижок;
  • Гарантію та доставку товару в будь-який регіон України;
  • Взаємовигідні партнерські відносини.

Ми розуміємо важливість підняття на високий рівень якості вітчизняного насіння як стратегічної безпеки аграрної країни. Тому прикладаємо зусилля в дотриманні технології вирощування, доведенні до високих кондицій насіння, яке дасть високі врожаї та високу якість на українських ланах.


ЄВРО насіння соняшнику
1179
Гібрид інтенсивного типу степового напрямку.  Створений для вирощування по виробничій системі ..
0

1800.00 грн.

ДЕРКУЛ насіння соняшнику
1178
Найпосухостійкіший гібрид для зони Степу України, швидко віддає вологу з насіння. Група стиглості..
0

1600.00 грн.

КОМАНДОР насіння соняшнику
1179
Гібрид інтенсивного типу. Поєднує високу посухостійкість з високим потенціалом врожайності у сприятл..
0

2100.00 грн.

ЛИМАН ОР насіння соняшнику
1180
Гібрид степового типу, добре реагує на мінеральне живлення та вологу. Стійкий до іржі та вертицильо..
0

2100.00 грн.

СУЛІКО насіння соняшнику
1181
Гібрид створений для вирощування за технологією з використанням гербіцидів,  що містять трибен..
0

1900.00 грн.

Фаер фунгіцид
4087
Унікальний трикомпонентний фунгіцид контактно-системної дії для протруювання насіння соняшнику і ріп..
0

4908.00 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)