Конвой гербіцид 0.25 кг

Виробник: Нертус
Модель: 4125

Короткий опис


Гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів   Діюча речовина: трибенурон-метил, 300 г/кг; флорасулам, 105 г/кг; триасульфурон, 95 г/кг Ви... Читати дальше...

Коротка характеристика


Період застосування - Післясходовий
Спектр дії гербіцида - Виборчої дії
Характер дії гербіцида - Системний
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
1341.00 грн.
Ціна з ПДВ за товар
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Гербіцид системної дії для захисту посівів зернових колосових культур від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів

 

Діюча речовина: трибенурон-метил, 300 г/кг; флорасулам, 105 г/кг; триасульфурон, 95 г/кг
Виробник: Петерс енд Бург КФТ, Угорщина
Формуляція: вододисперсні гранули
Тарна одиниця: пакет 0,25кг

Характеристики та переваги
Ефективність проти широкого спектру найпоширеніших дводольних бур’янів.
Тривале «вікно» застосування: від фази 3-х листків до фази формування прапорцевого листка включно.
Контроль падалиці «хімічних соняшників».
Здатність працювати температурах від +5 °С.

Механізм дії
Діючі речовини поглинаються корінням і листям, легко переміщуються в рослинах, блокують в рослинах чутливих бур'янів ацетолактатсинтазу - фермент, який бере участь в утворенні амінокислот валіну, лейцину та ізолейцину. Пригнічення ацетолактатсинтази призводить до зупинки росту, а потім до загибелі рослин.

Рекомендації щодо застосування
Препарат застосовується на ячмені озимому і ярому від фази 2-3 листків до виходу в трубку, на озимій пшениці від фази 2-3 листків до появи прапорцевого листка. Найвища ефективність дії препарату проти однорічних двосім'ядольних бур'янів - фаза 2-4 листки. Найкращим для боротьби з багаторічними дводольними бур'янами (будяк щетинистий та жовтий, осот польовий) є період їх активного росту — фаза розетки або висота рослини 10-15 см. Бур'яни, що знаходяться на більш пізніх стадіях, та менш чутливі бур'яни можуть не загинути, але їх ріст та розвиток припиняються, і вони більше не конкурують з культурними рослинами за елементи живлення.

Приготування робочого розчину
Для приготування робочого розчину бак обприскувача заповнюють водою на 1/4-1/3 об’єму, вмикають режим змішування і додають необхідну кількість препарату або його матковий розчин. Доливають бак водою до повного об’єму при ввімкненому режимі змішування. Якщо передбачається застосовування препарату у баковій суміші з іншим пестицидом, спочатку повністю розчиняють препарат Конвой, а лише потім додають в бак обприскувача партнерський компонент. ПАР «ТАЛАНТ» завжди додають в робочий розчин в останню чергу, коли бак обприскувача заповнений вже на 2/3-3/4 об’єму. Режим змішування має бути ввімкненим при внесенні препарату для підтримання робочого розчину в однорідному стані. Приготований робочий розчин використати впродовж доби.

Норма витрати робочого розчину
Становить 200 - 300л/га. За умов підвищеної густоти стояння рослин та/або великій кількості рослинних решток норму витрати робочої рідини слід збільшити.

Погодні умови
Препарат діє на бур'яни при середньодобовій температурі повітря +5...+25°С. Найбільш опти­мальні температурні умови для застосування препарату +15...+20°С. Дощ впродовж 3 годин після внесення препарату може істотно знизити ефективність його дії проти бур'янів. Несприятливі погодні умови для розвитку рослин (низькі температури, посуха) уповільнюють дію препарату та прояв візуальних ознак. Прохолодні погодні умови після внесення препарату уповільнюють його дію на бур’яни, що призводить до подовження строку повної загибелі бур’янів на 5-10 днів.
Швидкість вітру при дрібнокрапельному обприскуванні не повинна перевищувати 3м/с, при крупнокрапельному – 4м/с

Ознаки гербіцидної дії
У чутливих рослин процес ділення клітин блокується вже через декілька години після застосування препарату, візуальні прояви дії гербіциду стають помітними на 7 – 10 день після застосування. В подальшому спостерігається прояв хлорозів і некрозів, точки росту рослин починають втрачати колір. Остаточна загибель бур'янів настає через 2 – 3 тижні.

Рекомендації щодо сівозміни
Завдяки швидкому розпаду в ґрунті препарат не накладає обмежень щодо висівання наступних культур сівозміни. У випадку загибелі у поточному році з якихось причин зернових, оброблених Конвоєм пересівати дані площі можна лише зерновими колосовими. Восени цього ж року висів інших культур лише після оранки.

Застосування в бакових сумішах
Сумісний з іншими препаратами. У разі сумнівів провести перевірку на фізичну сумісність. Не застосовувати з фосфорорганічними інсектицидами та мікродобривами.

Реакція деяких бур'янів на дію препарату
Чутливі: амброзія полинолиста (до 2 справжніх листків), волошка синя, гірчак (види), гірчиця польова, горошок (види), глуха кропива (види), грицики звичайні, дескурайнія Софії, жабрій (види), зірочник середній, кропива (види), куколиця біла, лобода біла, лутига розлога, мак (види), осот (види), падалиця ріпаку, падалиця соняшнику (включаючи стійку до сульфонілсечовин та імідазолінонів), підмаренник чіпкий, приворотень польовий, редька дика, роман польовий, ромашка (види), талабан польовий, щириця звичайна;
Середньочутливі: біфора промениста, вероніка (види), горобейник польовий, королиця (види), кульбаба лікарська, фіалка польова 
Малочутливі: рутка лікарська, березка польова, паслін чорний.

Гербіциди
Період застосування Післясходовий
Спектр дії гербіцида Виборчої дії
Характер дії гербіцида Системний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре