КАС 32

6 350.00 грн. Ціна з ПДВ. за 1 т. без доставки

Доступні опції

Опис

Концентрований азотне моноудобреніе КАС (карбамідно-аміачна суміш) з успіхом використовується у великій агротехніці для підгодівлі зернових.

Головні переваги КАС:

  • Мінімальні втрати амонійного азоту (див. Рис. Нижче);
  • Швидкодія в поєднанні з тривалим позитивним постеффекти;
  • Сумісність в бакових сумішах з більшістю пестицидів та ін. Засобів агрохімії


За дешевизні азотної підгодівлі КАС поступається тільки аміачної воді, але набагато простіше і безпечніше у використанні. Однак застосування КАС в плодоовочевому господарстві обмежена, тому що небезпека накопичення нітратів в плодах і коренеплодах багато більше, ніж в зерні. Особливостям використання КАС в особистих присадибних господарствах (ОПГ) і присвячена дана публікація.


Дія КАС

Добриво КАС для ЛПГ нескладно приготувати самостійно (див. Далі), які не витрачаючись на спецтару і складське приміщення. Але щоб саморобний КАС не поступалася промислового, потрібно ознайомитися з характером дії цього добрива.


Карбамід (сечовина) CH4N2O - цінне безбаластних азотне добриво, що не дає віддалених негативних постеффекти. У присутності вологи і кисню повітря карбамід розпадається, виділяючи амідні катіони NH2-, які тут же «прихоплюють» водень і стають аміаком NH3. Рослини амідний азот споживають незначно через листя і ще менше через коріння; найбільше їм потрібен нітратний азот NO3 +, усмоктуване корінням


У грунті аміак так само швидко приєднує ще іон водню і утворює іон амонію NH4-. Грунтові азотфіксірующіебактеріі перетворюють амоній в нітрат-іон, але терміни цих реакцій в природі досить великі (табл. Зліва на рис.). Аміак, як відомо, газ, тому втрати аміачного азоту при внесенні в грунт аміачної води складають до 30%. Якщо ж внести нітрати у вигляді селітри, то, по-перше, швидкість поглинання їх рослинами в процесі еволюції синхронізувалася з природними темпами нітрифікації і велика частина нітратного азоту буде втрачена на денітрифікацію і вимивання (праворуч на рис.). По-друге, якщо, на зважаючи на витрати, перегодувати рослини азотом, то все їх тканини, в т.ч. споживані в їжу, виявляться просякнуті нітратами, надлишок яких людині аж ніяк не корисний.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара