КАС 32

Короткий опис


Концентрований азотне моноудобреніе КАС (карбамідно-аміачна суміш) з успіхом використовується у великій агротехніці для підгодівлі зернових. Головні переваги КАС:Мінімальні втрати амонійного азоту (див. Рис. Нижче);Швидк... Читати дальше...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
6350.00 грн.
Ціна з ПДВ. з
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Концентрований азотне моноудобреніе КАС (карбамідно-аміачна суміш) з успіхом використовується у великій агротехніці для підгодівлі зернових.

Головні переваги КАС:

  • Мінімальні втрати амонійного азоту (див. Рис. Нижче);
  • Швидкодія в поєднанні з тривалим позитивним постеффекти;
  • Сумісність в бакових сумішах з більшістю пестицидів та ін. Засобів агрохімії


За дешевизні азотної підгодівлі КАС поступається тільки аміачної воді, але набагато простіше і безпечніше у використанні. Однак застосування КАС в плодоовочевому господарстві обмежена, тому що небезпека накопичення нітратів в плодах і коренеплодах багато більше, ніж в зерні. Особливостям використання КАС в особистих присадибних господарствах (ОПГ) і присвячена дана публікація.


Дія КАС

Добриво КАС для ЛПГ нескладно приготувати самостійно (див. Далі), які не витрачаючись на спецтару і складське приміщення. Але щоб саморобний КАС не поступалася промислового, потрібно ознайомитися з характером дії цього добрива.


Карбамід (сечовина) CH4N2O - цінне безбаластних азотне добриво, що не дає віддалених негативних постеффекти. У присутності вологи і кисню повітря карбамід розпадається, виділяючи амідні катіони NH2-, які тут же «прихоплюють» водень і стають аміаком NH3. Рослини амідний азот споживають незначно через листя і ще менше через коріння; найбільше їм потрібен нітратний азот NO3 +, усмоктуване корінням


У грунті аміак так само швидко приєднує ще іон водню і утворює іон амонію NH4-. Грунтові азотфіксірующіебактеріі перетворюють амоній в нітрат-іон, але терміни цих реакцій в природі досить великі (табл. Зліва на рис.). Аміак, як відомо, газ, тому втрати аміачного азоту при внесенні в грунт аміачної води складають до 30%. Якщо ж внести нітрати у вигляді селітри, то, по-перше, швидкість поглинання їх рослинами в процесі еволюції синхронізувалася з природними темпами нітрифікації і велика частина нітратного азоту буде втрачена на денітрифікацію і вимивання (праворуч на рис.). По-друге, якщо, на зважаючи на витрати, перегодувати рослини азотом, то все їх тканини, в т.ч. споживані в їжу, виявляться просякнуті нітратами, надлишок яких людині аж ніяк не корисний.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре