Франкорн

Виробник: Frandesa
Модель: 4122

Короткий опис


Післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і деякими багаторічними дводольними бур'янами в посівах кукурудзи Діюча речовина    мезотріон, 480 г/л Препаративна форма    концентрат суспензії Хімічний клас    ... Читати дальше...

Коротка характеристика


Період застосування - Післясходовий
Спектр дії гербіцида - Виборчої дії
Характер дії гербіцида - Системний
Дивитись всі характеристики

Знайшли дешевше?
8251.00 грн.
Ціна з ПДВ
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Післясходовий гербіцид для боротьби з однорічними і деякими багаторічними дводольними бур'янами в посівах кукурудзи


Діюча речовина    мезотріон, 480 г/л
Препаративна форма    концентрат суспензії
Хімічний клас    трикетони
Клас небезпеки    ІІ
Умови зберігання    від 0°С до +25°С
Термін придатності    3 роки
Упаковка    полімерні каністри, 10л

Механізм дії
В рослину препарат Франкорн® проникає через листя та коріння, переміщуючись акропетально і базипетально, і призупиняє ріст чутливих бур'янів.
Діюча речовина препарату мезотріон відноситься до хімічного класу трикетонів, має системну і грунтову дію. Він блокує дію важливого рослинного ензиму п-гідрокси- феніл-піруватдегідрогенази, необхідного для фотосинтезу, та запобігає формуванню каротиноїдів у рослинах бур'янів. Без каротиноїдів світлова енергія та побічні продукти фотосинтезу руйнують хлорофіл та клітинні мембрани. У результаті відбувається швидке знебарвлення листків, а з часом - некроз та загибель бур'янів.

Швидкість впливу, період захисної дії
Перші ознаки дії препарату проявляються через 2-3 дні, гинуть бур'яни через 7-14 днів після внесення. Тривалість захисної дії препарату залежить від норми витрати, видового складу та фази розвитку бур'янів, а також від погодних умов після проведення обприскування.

Переваги
Контроль широкого спектру дводольних та пригнічення однорічних злакових бур'янів;
Системна дія та грунтова активність;
Відмінний партнер для бакових сумішей;
Швидка та пролонгована дія, що запобігає появі наступних хвиль бур'янів;
Контролює падалицю соняшнику, у тому числі стійку до імідазолінонів та похідних сульфонілсечовин.
 
Сумісність з іншими препаратами
Препарат можна застосовувати як самостійно (обов'язково потрібно використовувати з ПАР Агро™), так і в бакових сумішах із досходовими грунтовими гербіцидами (д.р. пропізохлор, ацетохлор, S-метолахлор, тербутилазин), а також зі страховими післясходовими гербіцидами (Сатурн®, МД). При використанні в бакових сумішах з іншими пестицидами в кожному конкретному випадку необхідна попередня перевірка на фізико-хімічну сумісність компонентів, що змішуються. Не використовувати в бакових сумішах з інсектицидами на основі карбаматів і фосфорорганічних сполук і не вносити гербіцид протягом 14 діб до або після обробки такими препаратами.

Рекомендації за оптимальними умовами застосування
Завдяки м'якій дії мезотріону на кукурудзу його можна застосовувати від посіву і до фази 8-го листка у культури включно. Максимальна ефективність досягається при обприскуванні однорічних бур'янів у фазу 2-3 листків, багаторічних - у фазу розетки діаметром 5-8 см. Завдяки ґрунтовій дії гербіцид зберігає активність протягом 6-8 тижнів, попереджуючи появу сходів другої хвилі бур'янів. Використання поверхнево-активних речовин значно покращує поглинання мезотріону та підвищує ефективність дії препарату. Оптимальна температура повітря для застосування препарату: від +10°С до +25°С. Не рекомендується застосовувати на посівах, засіяних насінням, обробленим фосфорорганічними інсектицидами. Не рекомендується обробляти посіви, якщо рослини перебувають в стресовому стані, перед прогнозованим заморозком чи відразу після нього. Не застосовувати повторно, уникати перекриття при обприскуванні. Норма витрати робочого розчину - 200-300 л/га. Норма витрати препарату залежить від видового складу і фази розвитку бур'янів. Обмеження по сівозміні: Культури можна висівати за умови проведення оранки; Озимі: пшениця, ячмінь та ріпак - через 3-4 місяці; Соя, соняшник, ріпак ярий, сорго - через 10 місяців; Цукрові, столові та кормові буряки, горох, боби - через 18 місяців.

Гербіциди
Період застосування Післясходовий
Спектр дії гербіцида Виборчої дії
Характер дії гербіцида Системний

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре