Frandesa


498.00 грн.
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та для регулювання росту і захисту від хвороб ріпаку   Діюча речовинаТебуконазол, 125 г/л + триадимефон, 100 г/лПрепаративна формаКонцентрат емульсіїХімічний класТриазолиКлас н..
Системний фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур...
668.00 грн.
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових культур від комлпексу хвороб листя і колосу та цукрових буряків від церкоспорозу і борошнистої роси Аліот - є високоякісним аналогом Аканто Плюс® (Corteva/DuРont)   Діюча речовинапропіконазол, 250г/л + ципроконазол,..
Комбінований фунгіцид для захисту посівів зернових колосових куль...
840.00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах зернових колосових та кукурудзи   Діюча речовина: тіаклоприд 150 г/л + дельтаметрин 20 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Контактно-кишк..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
335.00 грн.
Стробілуриновмісний фунгіцидний препарат для протруювання насіння з стимулюючим ефектом для зернових культур.Вершина - є високоякісним аналогом Гаучо®  (Bayer)Діюча речовинатебуконазол, 30 г/л + азоксистробін, 22 г/лПрепаративна формаконцентрат суспензіїХімічний кластриазоли + стробіл..
Стробілуриновмісний фунгіцидний препарат для протруювання насіння...
935.00 грн.
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкідників у посівах ріпаку   Діюча речовина: тіаклоприд 245 г/л Препаративна форма: концентрат суспензії Упаковка: каністри 10л Переваги: Швидка дія на шкідників Висока ефективність проти сисних та..
Інсектицид контактно-щлункової та системної дії для знищення шкід...
177.00 грн.
Неселективний системний гербіцид для боротьби з однорічними та багаторічними бур'янами на полях, призначених під посів різних культур, на парових полях, в садах і виноградниках, землях несільськогосподарського користування. Десикант для зернових колосових, соняшнику, сої.Вольник Супер - є висок..
Неселективний системний гербіцид для боротьби з однорічними та ба...
225.00 грн.
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих злакових і дводольних бур'янів у посівах кукурудзи та соняшнику   Екстракорн - є високоякісний аналог Примекстра ТZ Голд  (Syngenta) Діюча речовинаS-метолахлор, 312,5 г/л + тербутилазин, 187,5 г/..
Комбінований гербіцид для боротьби для знищення однорінчих з...
490.00 грн.
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення однорічних дводольних та деяких однорічних злакових бур'янів у посівах цукрових, столових і кормових буряків Кіаніт - є високоякісним аналогом Бетанал® максПро   (Bayer)   Діюча речовинаде..
Трикомпонентний системний для знищення гербіцид для знищення...
Показано з 1 по 8 із 17 (всього 3 сторінок)