Еколайн Овочевий Хелати

186.00 грн. Ціна з ПДВ. за 1л.
  • Виробник: Ecooorganic
  • Наявність: На складі

Доступні опції

Опис

Еколайн Овочевий Хелати

Еколайн Овочевий Хелати - комплексне концентроване спеціальне добриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

Еколайн Овочевий Хелати

СКЛАД МІКРОДОБРИВА

Азот (N – NH2)
9,0 %
Калій (K2O)
7,0 %
Кальцій (CaО)
3,5 %
Магній (MgО)
2,5 %
Сульфур (SO3)
3,0 %
Манґан (Mn)
1,5 %
Ферум (Fe)
0,9 %
Бор (B)
0,9 %
Купрум (Cu)
0,8 %
Цинк (Zn)
0,15 %
Молібден (Mo)
0,02 %
pH
7,5
Густина
1,3

Комплексне концентроване мікродобриво призначене для позакореневого підживлення овочевих культур з метою підвищення урожаю і якості.

ЕКОЛАЙН ОВОЧЕВИЙ ХЕЛАТИ:

  • Містить набір макро- та мікроелементів, необхідних для живлення овочевих культур в критичні періоди розвитку. Mg, Zn, Mn, Fe, Cu входять до складу добрива у формі 100% хелату ЕДТА;
  • Включає підвищений вміст кальцію,магнію та сірки, які мають важливий вплив на засвоєння азоту і фосфору, впливаючи таким чином на якість, лежкість і транспортабельність врожаю овочевих культур;
  • Підвищує стійкість рослин до ураження хворобами.

ДОЗИ ТА ПЕРІОДИ ПІДЖИВЛЕННЯ КУЛЬТУР:

КультуриПеріод підживленняДоза, л/га
Огірки, кабачки, патісониПеред цвітінням1,5 - 2,0
Томати, перецьПочаток зав’язування плодів1,5 - 2,0
КапустаПочаток формування качана2,0 - 3,0
Дозрівання1,0 - 2,0
МоркваПочаток формування коренеплоду2,0 - 3,0
Цибуля, часникПочаток формування цибулини2,0 - 3,0

ОСОБЛИВОСТІ МІНЕРАЛЬНОГО ЖИВЛЕННЯ ОВОЧЕВИХ КУЛЬТУР

До групи овочевих культур відносяться культури кількох ботанічних родин з відмінними біологічними особливостями, але для них характерні схожі вимоги до мінерального живлення пов’язані з якістю та транспортабельністю врожаю.

У мінеральному живленні овочевих культур виділяються наступні критичні періоди:

  • Для рослин, які висаджуються розсадою, період приживання – потребують збалансованого живлення в першу чергу мікроелементами;
  • Період бутонізації і цвітіння – важливо забезпечення бором та іншими мікроелементами для регулювання процесів цвітіння та накопичення цукрів;
  • Дозрівання врожаю. У першу чергу - це кальцій, який сприяє зміцненню клітинних стінок та регулює протікання реакцій синтезу в рослині. Покращення живлення рослин сіркою забезпечує більш повне засвоєння азоту та недопущення накопичення у врожаї нітритів і нітратів. Магній, залізо та марганець, діючи в комплексі, посилюють продуктивність фотосинтезу, завдяки чому в товарній частині врожаю підвищується вміст сухої речовини, таким чином покращується якість врожаю.

Для томатів важливою якісною ознакою є вміст сухих речовин основу яких складають цукри тому в період дозрівання плодів важливою умовою є забезпечення рослин калієм та бором. Для отримання міцної шкірки, недопущення розтріскування плодів у період дозрівання та розвитку фізіологічної хвороби «верхівкова гниль» рослини потребують підживлення легкозасвоюваними формами кальцію.

Зеленні культури, капусти, огірки за незбалансованих умов мінерального живлення, затіненні можуть накопичувати в товарній частині врожаю нітрати і нітрити. Для недопущення цього потрібно вносити обґрунтовані дози органічних добрив та азоту. Оптимальне забезпечення рослин сіркою, магнієм, молібденом сприяє зниженню накопичення нітритів і нітратів в товарній частині врожаю.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара