DSV


4 826.00 грн.
Даріо  -  це  новий  крок  у  вирощуванні  озимого  ріпаку!           Інтенсивний розвиток кореневої системи восени, висока здатність  до  компенсації  та  перекриття  у ..
Даріо  -  це  новий  крок  у  вирощ...
4 762.00 грн.
Ейнштейн створювали саме для інтенсивних технологій.           Гібрид демонструє високу ефективність засвоєння азоту і є влучним рішенням для господарств, які працюють на високих нормах азотного живлення. В такому випадку Ейнштейн здатен надзвич..
Ейнштейн створювали саме для інтенсивних технологій.   ...
4 649.00 грн.
Гібрид озимого ріпаку ОРІОЛУС - новий  бестселер ДСВ для України.           Короткостебловий гібрид, зареєстрований в Україніу 2016 році. Поряд з високими  показниками  врожайності  поєднує в  собі  прекрасні  ..
Гібрид озимого ріпаку ОРІОЛУС - новий  бестселер ДСВ для Укр...
4 996.00 грн.
СМАРАГД – новостворений продукт із високою та стабільною врожайністю  і  потужним  генетичним  потенціалом материнської лінії.           Впродовж  трьохрічних  випробувань  в  Європі  та  Ук..
СМАРАГД – новостворений продукт із високою та стабільною врожайні...
4 873.00 грн.
ПЕРШИЙ КЛІРФІЛД У ВИЩОМУ КЛАСІ ВРОЖАЙНОСТІ          ФІНІКС КЛ першим зламав уявлення про нижчу врожайність гібридів, стійких до імідазолінів в Західній Європі, показавши вражаючі результати в офіційних випробуваннях ряду країн, таких як Угорщина..
ПЕРШИЙ КЛІРФІЛД У ВИЩОМУ КЛАСІ ВРОЖАЙНОСТІ    ...
Показано з 1 по 5 із 5 (всього 1 сторінок)