Dekalb (Monsanto)


4 987.00 грн.
ПосухостійкістьГібрид з унікальними перевагами: висока зимостійкість, висока посухостійкість, стабільно високий потенціал врожаюСортотипз підвищеною зимостійкістю ClearfieldГрупа СтиглостісередньораннійХарактеристики• Проста та ефективна система контролю забур’яненості• Потенціал врожайності в ..
ПосухостійкістьГібрид з унікальними перевагами: висока зимостійкі...
6 034.00 грн.
Гібрид для виробничої системи CLEARFIELDВисокий потенціал урожайності, Висока компенсаторна здатність, Стійкість до розтріскування стручків, Стійкість до хворобСортотипз підвищеною зимостійкістю ClearfieldГрупа СтиглостісередньостиглийХарактеристикиСередньостиглий гібрид з високим потенціалом в..
Гібрид для виробничої системи CLEARFIELDВисокий потенціал урожайн...
5 511.00 грн.
Високоурожайний средньопізній гібридВисокий потенціал урожайності у Лісостепу та Поліссі, Стійкість до хвороб ,Стійкість до вилягання та розтріскування стручківСортотипКласичний ClearfieldГрупа СтиглостісередньостиглийХарактеристикиПроста та ефективна система контролю забур’яненості.Потенціал в..
Високоурожайний средньопізній гібридВисокий потенціал урожайності...
6 034.00 грн.
Гібрид виробничої системи CLEARFIELDВисока пластичність та адаптивність, Стійкість до розтріскування стручків, Висока посухостійкістьСортотипКласичний ClearfieldГрупа СтиглостісередньостиглийХарактеристикиВисокопродуктивний гібрид який максимально реалізує свій потенціал врожайності при інтенси..
Гібрид виробничої системи CLEARFIELDВисока пластичність та адапти...
243.32 грн.
Висока стресостійкістьВисока зимостійкість, Висока стійкість до розстріскування стручків, Висока стійкість до хвороб, Високий вміст оліїСортотипз підвищеною зимостійкістю ClearfieldГрупа СтиглостісередньопізнійХарактеристикиПроста та ефективна система контролю забур’яненості.Потенціал врожайнос..
Висока стресостійкістьВисока зимостійкість, Висока стійкість до р...
6 034.00 грн.
Висока зимостійкість.Висока зимостійкість, Високі темпи осіннього розвитку, Висока інтенсивність гілкування, Стійкість до розтріскування стручків.Сортотипз підвищеною зимостійкістюГрупа СтиглостісередньостиглийХарактеристикиСередньостиглий гібрид з високим потенціалом врожайності та високою зим..
Висока зимостійкість.Висока зимостійкість, Високі темпи осіннього...
6 034.00 грн.
Гібрид нової генерації для ультраконтитнентальних умов вирощуванняВисока стабільність врожайності у всіх зонах,  Висока зимостійкість,  Висока стійкість до розстріскування стручків, Висока стійкість до фомозу та циліндроспорозуСортотипз підвищеною зимостійкістю ClearfieldГрупа Стиглос..
Гібрид нової генерації для ультраконтитнентальних умов вирощуванн...
5 249.00 грн.
Потужне гілкуванняВисокий потенціал врожайності, Високий вміст олії, Висока зимостійкість серед класичних гібридів, Висока здатність до гілкування та потужна коренева системаСортотипкласичнийГрупа СтиглостісередньопізнійХарактеристикиМаксимальна реалізація потенціалу в зонах Лісостепу та Полісс..
Потужне гілкуванняВисокий потенціал врожайності, Високий вміст ол...
Показано з 1 по 8 із 10 (всього 2 сторінок)