Chemische Guter AG


640.84 грн.
 Родентицид Ізоцін опис: Ізоцін -даний родентицид використовують при боротьбі з щурами і мишами. У складі препарату є активна речовина - ізопропілфенацін. Препарат представлений у формі масляного концентрату. Використовується для захисту засівів озимих зернових, ріпаку та інших зимуючи..
 Родентицид Ізоцін опис: Ізоцін -даний родентицид використо...
500.00 грн.
ІМІДОР ПРО®, КС200 г/л імідаклоприду Зважений вибір!Інсектицидний протруйник системної та контактної дії для передпосівної обробки насіння сільськогосподарських культур проти широкого спектру шкідників.Не токсичний для рослинЕфективний контроль комплексу шкідників в ґрунті та  сходівВ..
ІМІДОР ПРО®, КС200 г/л імідаклоприду Зважений вибір!Інсектиц...
949.00 грн.
ЕФЕКТИВНІСТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ!   Діюча речовина: 200 г/л іміда­клоприду Препаративна форма: Водорозчинний концентрат Упаковка: Поліетиленові каністри по 5 л   Переваги: Ефективний в боротьбі з шкідниками польових культур, які мають приховану фор..
ЕФЕКТИВНІСТЬ У БУДЬ-ЯКУ ПОГОДУ!   Діюча речовина...
395.00 грн.
БЕНАЗОЛ®, ЗП500 г/кг беномілу Ліки від усіх хвороб!Універсальний фунгіцид системної та викорінюючої дії, БЕНАЗОЛ призначений для захисту зернових, овочевих та інших сільськогосподарських культур від широкого спектру хвороб.Найтонша тонина помелу  діючої речовини, серед анало..
БЕНАЗОЛ®, ЗП500 г/кг беномілу Ліки від усіх хвороб!Універсал...
933.00 грн.
БЕНЕФІС®, МЕ50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебуконазолу + рост- регуляториЗдоровий старт - максимальний результат! Інноваційний трьохкомпонентний мікроемульсійний контактно- системний фунгіцидно-ростстимулюючий протруйник. Має високу біологічну ефективність до снігової ..
БЕНЕФІС®, МЕ50 г/л імазалілу + 40 г/л металаксилу +30 г/л тебукон...
367.00 грн.
БЕТАРЕН® СУПЕР МД, КЕ63 г/л фенмедифам + 21 г/л десмедифам +126 г/л етофумезатЛегкість у роботі! Супер результат!Унікальний системний гербіцид на масляній основі для ефективного захисту посівів буряків.Масляна препаративна формуляція значно посилює та покращує поглинання гербіциду бур’янамиМікр..
БЕТАРЕН® СУПЕР МД, КЕ63 г/л фенмедифам + 21 г/л десмедифам +126 г...
633.00 грн.
ГЕРМЕС, МДПовне знищення бур'янів за будь-яких умов!Інноваційний системний післясходовий гербіцид у формі масляної дисперсії для ефективного захисту сої, гороху, соняшника по імітехнології від дводольних та злакових бур'янів в тому числі і пиріюпотужне швидке тотальне знищення та подальший конт..
ГЕРМЕС, МДПовне знищення бур'янів за будь-яких умов!Інноваційний ...
1 900.00 грн.
ГРАНАТ, ВГ750 г/кг трибенурон-метилу Гідний вибір хліборобаПіслясходовий гербіцид системної дії, призначений для боротьби з однорічними дводольними бур'янами, в т.ч. стійкими до 2,4-Д і МЦПА на посівах зернових колосових культур.Широкий спектр контролю важковикорінюваних бур'янів, таких як..
ГРАНАТ, ВГ750 г/кг трибенурон-метилу Гідний вибір хліборобаП...
Показано з 1 по 8 із 26 (всього 4 сторінок)