Bayer CropScience

Bayer CropScience

Підрозділ CropScience компанії Bayer посідає третю позицію серед найбільших у світі компаній, що займаються розвитком інноваційних технологій у сільському господарстві. Ми сприяємо підвищенню продуктивності сільського господарства, здійснюючи вагомий внесок у розвиток суспільства шляхом забезпечення належного постачання високоякісних продуктів харчування, кормів, волокон та відновлюваної сировини.

Можливості і труднощі, які є рушієм глобальної сільськогосподарської спільноти, є складними та непередбачуваними. Зростання населення планети, зміна харчових звичок та мінливі кліматичні умови, поміж іншим, негативно впливають на сьогодення і майбутнє сільськогосподарського виробництва. Як збільшити продуктивність та досягти безпечного рівня якості продуктів харчування для майже 10 млрд. осіб, які населятимуть нашу планету у 2050 році? Як допомогти рослинам вижити в умовах постійної зміні кліматичних умов? Яким чином краще надати підтримку дрібним фермерам та масштабним сільськогосподарським виробництвам? Як забезпечити споживачів виключно високоякісною та безпечною харчовою продукцією? Ми зобов’язуємося вирішити ці проблеми за допомогою експертного досвіду у сфері насінництва, інновацій у сфері хімічного та біологічного захисту врожаю, а також послуг для сучасного ресурсозберігаючого сільського господарства.

Розв’язання деяких основних проблем сучасного сільського господарства вимагає інноваційних рішень. Підвищена стійкість рослин з огляду на посилення мінливості клімату буде не менш важливою, аніж розробка контролю новітніх методів боротьби зі шкідниками, бур’яном та хворобами рослин . Отже, ми інвестуємо приблизно 10 відсотків річного прибутку у дослідження та розвиток, що у 2012 році становило близько 850 млн. євро. Оскільки ми є лідером з інновацій у своїй галузі, наша мета полягає у розробці перших та найкращих у своєму класі рішень у сфері насінництва, а також хімічного та біологічного захисту врожаю. Створюючи сприятливе середовище для співпраці та взаємодії між різними дисциплінами галузями знань, культурами та ринками, ми співпрацюємо із зовнішніми партнерами, і, визнаючи важливість знань місцевих умов, прагнемо об’єднати їх з нашим глобальним досвідом.


Авіатор Xpro фунгіцид
125
Еталон на ячмені та пшениці проти комплексу захворювань.   Діюча речовина: протіоконазол ..
0

10973.00 грн.

Імістар КЛ ДК
968
Гібрид з унікальними перевагами: висока зимостійкість, висока посухостійкість, стабільно високий пот..
0

7798.00 грн.

Імарет КЛ ДК
967
Гібрид для виробничої системи CLEARFIELD Високий потенціал урожайності, Висока компенсаторна здат..
0

9530.00 грн.

Іммінент КЛ ДК
968
Високоурожайний средньопізній гібрид Високий потенціал урожайності у Лісостепу та Поліссі, Стійкі..
0

8664.00 грн.

Екзодус ДК
961
Висока зимостійкість. Висока зимостійкість, Високі темпи осіннього розвитку, Висока інтенсивність..
0

6498.00 грн.

Ексторм ДК
966
Висока стресостійкість Гібрид нового покоління, який вдало поєднує високий потенціал продуктивнос..
0

8231.00 грн.

Мазарі КС насіння ріпаку
922
МАЗАРІ КС - середньопізній гібрид,який показує стабільний врожай за будьяких агро-кліматичних умов. ..
0

3340.20 грн.

Меморі КС насіння ріпаку
920
МЕМОРІ КС - середньопізній гібрид, який вирізняється своїми агрономічними характеристиками, з в..
0

3340.20 грн.

Сіртакі КС насіння ріпаку
921
СІРТАКІ КС - середньопізній гібрид з відмінною початковою енергією росту та високою зимостійкістю. ..
0

3340.20 грн.

Показано з 1 по 9 із 9 (1 сторінок)