Амофос 10:46

15 100.00 грн. Ціна з ПДВ. за 1 т. без доставки

Доступні опції

Опис

Амофос - один з найефективніших фосфорних добрив, яке застосовують у всіх районах країни для припосівного і просапної внесення, а також в якості мінеральної підгодівлі при вирощуванні зернових культур і коренеплодів на всіх етапах вегетації.


Амоній фосфорнокислий (амофос), діє набагато швидше будь-якого з суперфосфатів, так як діючі речовини міститься в його складі в легко засвоюваній формі. Це властивість виділяє даний агрохімікатів з ряду інших добрив даного класу, і розширює можливості його використання. Амофос можна застосовувати не тільки планово, в розрахунку на його майбутнє вплив на рослини, але і екстрено, при появі перших ознак нестачі фосфору.

Формула цього добрива зазвичай записується в наступному вигляді - NH4H2PO4 + (NH4) 2HPO4, так як основна частина амофосу складається з двох фосфатів:

  • Моноамонійфосфат NH4H2PO4;
  • Діамонійфосфат (NH4) 2HPО4.


Баластних речовин в його складі немає, що робить застосування цієї мінеральної поживи економічно вигідним і раціональним рішенням. Даний агротук погано вбирає вологу з навколишнього повітря, але, при цьому, прекрасно розчиняється у воді, що дозволяє використовувати його в якості компонента розчинів для кореневих і позакореневих підживлень рослин.


Корисні властивості

Так як в складі амофосу більшу частину займають легкорозчинні фосфати, то це зумовлює наявність у цього добрива цілого ряду корисних властивостей. Ця підгодівля, внесена вчасно, і строго у відповідності з інструкцією, сприяє:

  • Розвитку потужної кореневої системи;
  • Поліпшенню смакових якостей плодів і ягід;
  • Підвищенню опірності рослин до несприятливих умов;
  • Збільшенню врожайності;
  • Продовженню терміну зберігання готової продукції.

Нестача фосфору, навпаки, пригнічує вплив на рослини. Особливо чутливий його дефіцит в період цвітіння і зав'язі плодів. Тому амофос бажано вносити завчасно, при перекопуванні грунту навесні або восени, з розрахунку 20-25 г на м.кв. на окультурених грунтах, і близько 30 г на м.кв. на неокультурених.

Відгуки (0)

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Оплата

Оплата за товар

Доставка

Доставка товара