Амофос 10:46

Короткий опис


Амофос - один з найефективніших фосфорних добрив, яке застосовують у всіх районах країни для припосівного і просапної внесення, а також в якості мінеральної підгодівлі при вирощуванні зернових культур і коренеплодів на в... Читати дальше...

Доступні варіанти


Знайшли дешевше?
15100.00 грн.
Ціна з ПДВ. з
  • Наявність: Є в наявності

Доставка і оплата
Самовивіз

Самовивіз

Зі складу компанії

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка

Згідно умов перевізника

Доставка перевізником

Доставка перевізником

Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта

Документи

Документи

Рахунок на оплату, Видаткова накладна, Податкова накладна, Сертифікат якості

Розрахунок

Розрахунок

Безготівковий розрахунок, Оплата на карту банку

Амофос - один з найефективніших фосфорних добрив, яке застосовують у всіх районах країни для припосівного і просапної внесення, а також в якості мінеральної підгодівлі при вирощуванні зернових культур і коренеплодів на всіх етапах вегетації.


Амоній фосфорнокислий (амофос), діє набагато швидше будь-якого з суперфосфатів, так як діючі речовини міститься в його складі в легко засвоюваній формі. Це властивість виділяє даний агрохімікатів з ряду інших добрив даного класу, і розширює можливості його використання. Амофос можна застосовувати не тільки планово, в розрахунку на його майбутнє вплив на рослини, але і екстрено, при появі перших ознак нестачі фосфору.

Формула цього добрива зазвичай записується в наступному вигляді - NH4H2PO4 + (NH4) 2HPO4, так як основна частина амофосу складається з двох фосфатів:

  • Моноамонійфосфат NH4H2PO4;
  • Діамонійфосфат (NH4) 2HPО4.


Баластних речовин в його складі немає, що робить застосування цієї мінеральної поживи економічно вигідним і раціональним рішенням. Даний агротук погано вбирає вологу з навколишнього повітря, але, при цьому, прекрасно розчиняється у воді, що дозволяє використовувати його в якості компонента розчинів для кореневих і позакореневих підживлень рослин.


Корисні властивості

Так як в складі амофосу більшу частину займають легкорозчинні фосфати, то це зумовлює наявність у цього добрива цілого ряду корисних властивостей. Ця підгодівля, внесена вчасно, і строго у відповідності з інструкцією, сприяє:

  • Розвитку потужної кореневої системи;
  • Поліпшенню смакових якостей плодів і ягід;
  • Підвищенню опірності рослин до несприятливих умов;
  • Збільшенню врожайності;
  • Продовженню терміну зберігання готової продукції.

Нестача фосфору, навпаки, пригнічує вплив на рослини. Особливо чутливий його дефіцит в період цвітіння і зав'язі плодів. Тому амофос бажано вносити завчасно, при перекопуванні грунту навесні або восени, з розрахунку 20-25 г на м.кв. на окультурених грунтах, і близько 30 г на м.кв. на неокультурених.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре