Alta Seeds

Alta Seeds

ALTA SEEDS - це новий бренд для компаній Advanta Seeds для Європи, СНД і Північної Америки. ALTA SEEDS володіє значним генетичним досвідом і багаторічним спадщиною компаній-засновників Advanta Seed International. Крім того, ALTA SEEDS мають унікальну, що перевершує і високо диверсифіковану основу зародкової плазми в олійних насінні і в сорго.

Мета ALTA SEEDS - надати найбільш просунутим фермерам Європи високопродуктивні насіння польових культур, що поєднують хорошу стійкість до хвороб і стресу, високий урожай і найбільш інноваційні якості.

ALTA SEEDS вже пропонує широкий асортимент гібридів соняшнику і сорго, що підходять для різних європейських умов і умов посіву.

Будучи залученим в дослідну діяльність в європейському регіоні, ALTA SEEDS буде продовжувати вводити нововведення і постійно випускати нові чудові гібриди в найближчі роки.

Основне завдання і основний рушійний фактор бізнесу ALTA SEEDS укладатимуться в постійному підвищенні продуктивності і доходів виробників за допомогою високоякісних і високоефективних насіння.


Хайсан 158 IT насіння соняшнику
1167
Стійкість до гербіцидів Євро-Лайтнінг®. Устойчевості до вовчка раси A - G. Стабільна врожайність. ..
0

4327.00 грн.

Хайсан 162 IT насіння соняшнику
1166
Стійкість до гербіцидів Євро-Лайтнінг®. Толерантний до вовчка раси A - G. Хороший потенціал врожайн..
0

4327.00 грн.

Хайсан 231 HO насіння соняшнику
1167
Висока і стабільна зміст олеїнової олії. Технологія Clearfield® дозволяє контролювати вовчка. &n..
0

4533.00 грн.

Хайсан 254 насіння соняшнику
1168
Високий потенціал врожайності. Толерантний до вовчка раси A - G + Стійкий до хвороб.   ..
0

4327.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)