Agrotheka


405.76 грн.
СпрінтоАд'ювант для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. Використовується з препаратами, що потребують застосування ад'ювантів на основі рослинної олії.Спрінто — суттєво збільшує ефективність дії препаратів, надзвичайно зменшуючи поверхневий натяг робочих розчинів та забез..
СпрінтоАд'ювант для покращення дії пестицидів та агрохімікатів. В...
173.00 грн.
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містить нерозчинні солі, іони заліза, кальцію і магнію, які приєднуються до активної речовини пестициду створюючи нерозчинні складні хімічні сполуки. Діюча речовина пестициду стає нерозчинною і не може ефективно впливати на об'єкт (бур'..
АквалайтЖорстка вода, що застосовується для обприскування, містит...
464.00 грн.
ГЛАЙДЕР Органосиліконовий неіногенний ад'ювант для покращення ефективності дії пестицидів та агрохімікатів.Принцип дії Глайдеру полягає в значному зниженні поверхневого натягу крапель робочого розчину з близько 65-70 Н/м2 до 20-22 Н/м2. Використовується для покращення з..
ГЛАЙДЕР Органосиліконовий неіногенний ад'ювант для...
335.00 грн.
Олл БрайтЗалишки пестицидів не видаляються водою та звичайними миючими засобами навіть при регулярному промиванні обприскувачів. Забруднення обприскувачів і їх неефективне очищення гарантовано призводить до:Пошкодження рослин, які чутливі до залишкових пестицидів та втрати врожаю.Забивання філь..
Олл БрайтЗалишки пестицидів не видаляються водою та звичайними ми...
721.00 грн.
ПіностопПіногасник ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант органосиліконової групи для боротьби з надмірним піноутворенням при приготування робочого розчину у пестицидах, добривах та ін.Застосування піногасника ПіноСтоп дозволяє прискорити процес підготовки обприскувача до..
ПіностопПіногасник ПіноСтоп — високоефективний ад'ювант...
400.00 грн.
ФіксажСпеціально розроблений ад'ювант для застосування з гербіцидами грунтової дії. Препарат застосовується одразу після посіву або на ранніх етапах росту культури (але до появи сходів бур'янів).ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ- ЗАБЕЗПЕЧУЄ максимальну ефективність грунтової дії гербіцидів навіть у неспр..
ФіксажСпеціально розроблений ад'ювант для застосування з гербіцид...
Показано з 1 по 6 із 6 (всього 1 сторінок)