АНАЛІЗ НАСІННЯ

Від якості посівного матеріалу залежать в повній мірі подальші сходи та безпосередньо сама врожайність.  Якість насіння є основою для проходження рослинами першого критичного періоду розвитку та формування такого основоположного елементу структури врожаю, як густота стояння рослин. Наявність в насінні навіть малої кількості інфекції, нехай і при незначній кількості вологості партії, може стати сприятливим фактором для розвитку спалаху захворювання.
         Перед посівом насіння слід перевірити такі показники: життєздатність, енергія та схожість, фітопатологічна експертиза зовнішня та внутрішня. Вони допоможуть  підібрати протруйник для посівного матеріалу і розрахувати норму висіву.200.00 грн.
Скоригуйте норми висіву насіння та підберіть відповідний стимулятор росту відповідно до рекомендацій. Надаємо дані за такими показниками: відсоток життєздатного насіння, що перебуває у стані спокою.   Нормативна документація: ДСТУ 4138-2002 «Насіння сільськогосподарськи..
Скоригуйте норми висіву насіння та підберіть відповідний стимуля...
260.00 грн.
Реагуйте вчасно на результати якості насіння. Це допоможе скоригувати норми висіву відповідно до отриманих показників. Надаємо дані за такими показниками: енергія проростання насіння (ДСТУ 4138-2002); схожість насіння (ДСТУ 4138-2002); маса 1000 насінин (ДСТУ 4138-2002).   ..
Реагуйте вчасно на результати якості насіння. Це допоможе скориг...
350.00 грн.
Вчасні заходи боротьби із внутрішньою зараженістю грибковими хворобами збереже до 20% майбутнього врожаю. Надаємо дані за такими показниками: діагностика насіння на зараженість грибковими захворюваннями;виявлення внутрішньої інфекції вид і ступінь ураження патогенної мікрофлори. ..
Вчасні заходи боротьби із внутрішньою зараженістю грибковими хвор...
260.00 грн.
Вчасні заходи боротьби із зовнішньою зараженістю грибковими хворобами збереже до 20% майбутнього врожаю. Надаємо дані за такими показниками: діагностика насіння на зараженість грибковими захворюваннями;виявлення зовнішньої інфекції вид і ступінь ураження патогенної мікрофлори. &..
Вчасні заходи боротьби із зовнішньою зараженістю грибковими хворо...
Показано з 1 по 4 із 4 (всього 1 сторінок)