АНАЛІЗ РОСЛИНИ

Для отримання урожаю необхідно знати потреби та можливості рослин. Елементи живлення — це одна з основних складових в яких рослина має потребу протягом вегетації, тому слід знати в якій кількості вони містяться. Своєчасна діагностика рослин дозволяє правильно вибрати і застосувати ефективні методи та засоби захисту рослин.

Точний аналіз рослин допоможе виявити збудників в клітинах і тканинах та дізнатися потребу в мікро- та макроелементах. Дана інноваційна діагностика зможе підвищити показники врожаю і поліпшити якість продукції.

Стан посіву протягом вегетації контролюють за допомогою таких аналізів як  фітопатологічний аналіз рослин, життєздатність озимих культур,  листова та тканинни діагностика рослин. 450.00 грн.
З’ясуйте здатність озимих зернових культур відновлювати ріст та розвиток після морозів  Показники: відсоток ураження морозами посівів пшениці та ячменю.Нормативна документація:Метод фарбування тканин.Метод відрощування вузла кущіння.  Коли проводити аналіз?  25 січня,..
З’ясуйте здатність озимих зернових культур відновлювати ріст та ...
850.00 грн.
Розрахуйте ефективне внесення мікродобрив для розвитку кореневої системи, збільшення вегетативної маси, покращення якості продукції Надаємо дані за такими показниками:визначення потреби в основних 14 елементів живлення - N, P, K, S, Ca, Mg, B, Cu, Fe, Zn, Mn, Mo, Co, JНормативна документ..
Розрахуйте ефективне внесення мікродобрив для розвитку кореневої ...
400.00 грн.
Виявлення хвороб та шкідників рослин на початкових стадіях розвитку. Заплануйте технологію захисту рослин згідно з безкоштовними рекомендаціями агронома.Надаємо дані за такими показниками:діагностика рослин на зараженість грибковими захворюваннями;вид і ступінь ураження патогенної мікрофлори...
Виявлення хвороб та шкідників рослин на початкових стадіях розви...
Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)