Агрохімічні технології


613.00 грн.
АРМАДА ТС Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контактної дії для захисту картоплі від комплексу шкідників і хвороб у період вегетації. Діюча речовина: імідаклоприд , 140 г/л пенцикурон , 150 г/л Препаративна форма: текучий концентрат для обробки насіння Тара: банка 1 ..
АРМАДА ТС Інсекто-фунгіцидний протруйник системної і контакт...
514.00 грн.
АСИСТЕНТ ВП Системний інсектицид для захисту сільськогосподарських культур від шкідників із рядів рівнокрилих (Homoptera), клопів (Hemiptera), трипсів (Thysanoptera), твердокрилих (Coleoptera) і лускокрилих (Lepidoptera).Діюча речовина: ацетаміприд , 200 г/кг Препаративна форма: водор..
АСИСТЕНТ ВП Системний інсектицид для захисту сільськогоспода...
197.00 грн.
АТРІКС КЕ Високоефективний контактно-кишковий інсектицид із групи синтетичних піретроїдів для захисту багатьох сільськогосподарських культур від широкого спектра шкідників.Діюча речовина: альфа-циперметрин , 100 г/л Препаративна форма: концентрат, що емульгується Тара: каністра 5 лПер..
АТРІКС КЕ Високоефективний контактно-кишковий інсектицид із ...
138.00 грн.
 ГЕЛІОС ЕКСТРА РК Системний гербіцид суцільної дії для знищення широкого спектра однорічних та багаторічних бур’янів на сільськогосподарських угіддях та землях не сільськогосподарського призначення.Попадаючи на рослину Геліос Екстра рухається до точок росту і блокує синтез амінокислот..
 ГЕЛІОС ЕКСТРА РК Системний гербіцид суцільної дії для ...
93.00 грн.
  ГЕЛІОС РК Потрапляючи на рослину, Геліос рухається до точок росту і блокує синтез амінокислот у клітинах, у результаті чого відбувається відмирання рослин, у тому числі їх кореневої системи.Діюча речовина: ізопропіламінна сіль гліфосату , 480 г/л у кислотному еквіваленті ,..
  ГЕЛІОС РК Потрапляючи на рослину, Геліос рухаєть...
890.00 грн.
ГРЕНАДЕР ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів, у тому числі стійких до 2,4-Д, у посівах зернових колосових культур.Діюча речовина: трибенурон-метил , 750 г/кг Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: банка 0..
ГРЕНАДЕР ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення од...
1 434.00 грн.
ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ Системний післясходовий гербіцид для знищення однорічних та багаторічних дводольних бур’янів у посівах пшениці озимої. Діюча речовина: трибенурон-метил , 562,5 г/кг тифенсульфурон-метил , 187,5 г/кг Препаративна форма: водорозчинні гранули Тара: флакони 500..
ГРЕНАДЕР МАКСІ ВГ Системний післясходовий гербіцид для знище...
1 225.00 грн.
ДІЛАР ВГ Високоефективний гербіцид системної дії для знищення бур’янів із сімейств: астрові, бобові, пасльонові, зонтичні і гречані.Діюча речовина: клопіралід , 750 г/кг Препаративна форма: гранули, які диспергуються у воді Тара: пакет 2 кгПереваги застосування● Знищує і надземні орга..
ДІЛАР ВГ Високоефективний гербіцид системної дії для знищенн...
Показано з 1 по 8 із 33 (всього 5 сторінок)